Няня воспитатель

Няня-вихователь – фахівець, який надає послуги з догляду та виховання дітей від 3-х років. Такого фахівця запрошують в ситуаціях, коли щільний графік батьків не дозволяє перебувати безперервно з дитиною, коли у дитини насичений денний графік.

Потреби батьків можуть варіювати від базової допомоги мамі до повноцінного виконання функцій по догляду, забезпечення безпеки, підготовці дитини до школи, розвитку, виховання.

Основні вимоги до няні-вихователя

 • Педагогічна освіта: вихователь дошкільних установ, вчитель молодших класів, сертифікований педагог Монтессорі мають переваги
 • Досвід в дошкільних установах, початковій школі, нянею в сім’ях мають переваги

Базові обов’язки няні-вихователя

 • Забезпечення безпеки
 • Догляд за дитиною (гігієна, дотримання режиму дня, годування, прогулянки, дотримання приписів педіатра)
 • Забезпечення порядку (розкласти все по місцях)
 • Ігри
 • Супровід дитини по Києву

Додаткові обов’язки няні-вихователя

 • Приготування їжі дитині
 • Догляд за дитячим гардеробом
 • Вологе прибирання дитячою кімнатою
 • Супровід дитини по Україні, за кордон
ФОРМАТИ РОБОТИ
 • стандартний – 5 дн / 8 год.;
 • ненормований – 5-6 дн / 9-12 год.;
 • позмінний – 2/2 – 14/14 днів;
 • позмінний з проживанням – 2/2 – 14/14 діб;
 • накопичувальний з проживання – 3/1 тижнів, інший;
 • няня вихідного дня – 2/5 дн (робочі Сб – Нд);
 • няня-вихователь для підготовки до школи;
 • няня-вихователь до школяра;
 • няня-помічниця;
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АГЕНТСТВА SWEET HOME

Вартість послуг агенції для клієнта становить 100-120% середньомісячного окладу працівника.
Виберіть один з пакетів обслуговування в спеціальному розділі нашого сайту.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ НИНІ

Середня вартість послуг няні-вихователя становить від 125 до 190 грн на годину. Додаткові послуги сплачуються окремо. Ознайомтеся з розцінками на послуги домашнього персоналу в спеціальному розділі нашого сайту.

Чому варто довірити пошук няні-вихователя нам?

 • У базі даних тільки ретельно відібрані кандидати.
 • 30% кандидатів мають рекомендації від наших клієнтів.
 • Всі претенденти мають досвід роботи або пройшли у нас навчання.
 • Кандидати проходять професійну співбесіду з директором агентства.
 • 30% нових клієнтів приходять за рекомендацією наших клієнтів.
Залиште заявку
або зв'яжіться з нами будь-яким зручними для вас способом:
Ці номери доступні також у Viber і Telegram.
Дивитися всі контакти
Залиште заявку
або зв'яжіться з нами будь-яким зручними для вас способом:
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
невірний Email
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
невірний Email

Чи повинна няня вихователь виховувати ваших дітей

Батьки і найближче оточення є основним джерелом інформації, яку зчитує дитина, закладаючи патерни поведінки і основи особистості. Няня вихователь автоматично потрапляє в близьке коло та вільно чи мимоволі впливає на поведінкові реакції малюка, які з часом закріплюються в звички. Частково вона може вплинути на його світогляд. Це залежить від тривалості роботи і ступеня впливу на вихованця. У назві посади слово «вихователь» більше умовний орієнтир вікової категорії 3-7 років підопічних, ніж функція, на якій фахівця потрібно зосередити свою увагу.

Що включають послуги няні вихователя

Базові послуги:

 1. Забезпечення безпеки. Надання дитині інформації про правила безпечної поведінки на воді, на вулиці, в незнайомому місці, з чужими людьми, правила використання умовно небезпечних предметів (гострих, ріжучих) і т.д.
 2. Догляд. У випадку з дітьми після трьох років: допомога з гігієнічними процедурами, харчуванням, дотримання режиму дня, супровід до педіатра та виконання його розпоряджень у разі потреби.
 3. Дозвілля. Прогулянки, творчість, читання, спільні ігри, походи в театри, музеї, кіно, парки та інші розваги.

Також няня підтримує (транслює) батьківські функції, коли їх нема поряд:

 1. Виховання и розвиток. Це не читання нотацій про те, «що таке добре и що таке погано», не маніпуляції та погрози, щоб дитина виконала потрібні дії, не спроби «упакувати» дитини безліччю навичок. Мова швидше про підтримку її на шляху пізнання світу, чесних і зрозумілих відповідях на питання, допомоги в усвідомленні себе і навколишнього світу, усвідомленні складних життєвих ситуацій, проблем і перешкод. Про створення сприятливого середовища для розвитку.

Чітка стратегія, єдині погляди на всі перераховані вище моменти, досягнуте взаєморозуміння, налагоджений контакт і зворотний зв’язок вкрай важливі для нормальної взаємодії трьох сторін: батьки, няня, дитина. Небезпечною може виявитися практика надання батьками карт-бланшу на виховання своїх дітей няні. Причинами такого необережного рішення найчастіше стають брак часу або нерозуміння, яку лінію поведінки зайняти щодо до власних дітей. Результатом відсутності у дорослих єдиної позиції будуть психологічні проблеми у дітей в майбутньому. З іншого боку, недовіра до фахівця або демонстративна неповага позбавить няню нормальних важелів впливу і також негативно позначиться на їх взаємодії з дитиною. Коли ви формулюєте запит «шукаю няню вихователя», переконайтеся, що ваша сім’я має тверді батьківські позиції, якими ви готові поділитися з майбутньою помічницею. Це створить умови для відчуття атмосфери вашої родини, розуміння її традицій і цінностей, їх прийняття та підтримки у відносинах із дитиною.

Потрібна няня вихователь? Переконайтеся, що ваші точки зору в питаннях виховання і розвитку збігаються

Запрошуючи няню в сім’ю, батьки прагнуть вирішити два завдання: звільнити свій час для роботи, інших занять і дати дитині додаткову цінність від спілкування з новою людиною. Яку шукати няню — з освітою, досвідом або без, молоду або більш зрілу, врівноважену або активну? На це питання немає «правильної» відповіді. Кожна сім’я унікальна, ситуації, мети і завдання у всіх різні, відповідно, і запити будуть відрізнятися. Загальним буде тільки одна вимога: погляди няні на виховання і розвиток дітей повинні бути наближені до ваших, а готовність прийняти ваше бачення повинна бути щирою. Отже, хто б не був поруч з вашою дитиною, вона має відчувати єдину і зрозумілу позицію дорослих щодо себе. Так вона буде рости спокійною й щасливою.

Як знайти няню вихователя, яка буде відповідати вашим очікуванням

Зробіть невелике дослідження ринку праці. Які є претенденти, заробітні плати. Намагайтеся, щоб у вас був вибір з кількох кандидатів. Навіть якщо знайомі порекомендували свою няню, не факт, що ваші ситуації ідентичні, цінності і погляди на виховання збігаються. На співбесіді приділяйте увагу розумінню няні вихователя основ дитячої психології, педагогіки, своїх функцій, завдань, відповідальності. Якому стилю спілкування з дитиною вона віддає перевагу? Як надходитиме в тих чи інших ситуаціях? Якщо ваші погляди збігаються більшістю цих моментів, можна познайомити її з дитиною. Позитивна реакція малюка — привід ознайомити няню з вашим баченням і озвучити побажання.  Агентство Sweet Home спеціалізується на підборі домашнього персоналу, включно з такими фахівцями, як няня вихователь в Києві. Будемо раді поділитися своїм досвідом з вами, звертайтеся!