Няня для младенца

Няня до немовляти – фахівець, який надає послуги з догляду за дітьми від народження до 3-х років.

Такого фахівця запрошують в ситуаціях, коли щільний графік батьків не дозволяє перебувати безперервно з дитиною, а також, коли батькам потрібна допомога або професійна послуга.

Потреби батьків можуть варіювати від базової допомоги мамі до професійної послуги по догляду, забезпеченню безпеки та розвитку малюка.

Основні вимоги

 • Освіта середня медична. Профільна освіта (дитяча медсестра, акушерка) переважно.
 • Досвід в медичних установах. Досвід в дитячих лікарнях, поліклініках, пологових будинках, патронажною медсестрою переважно.
 • Досвід роботи нянею в сім’ях від 1 року, підтверджений рекомендаціями, або семінар за специфікою побутового обслуговування від агентства “Sweet Home”.
 • Тривалий якісний досвід роботи в сім’ях, підтверджений рекомендаціями, може компенсувати відсутність медичної освіти й досвіду.

Обов’язки

В обов’язки няні до немовляти можуть входити окремі або всі перелічені нижче функції:

 • Догляд за дитиною (гігієна, дотримання режиму дня, годування, приготування їжі, прогулянки, дотримання приписів педіатра під час хвороби дитини).
 • Забезпечення безпеки.
 • Розвиток дитини відповідно до віку (знання фізіологічних і психологічних етапів розвиток дітей до 3-х років, досвід застосування методик раннього розвитку дітей).
 • Дотримання прийнятих в сім’ї принципів виховання дітей.
 • Догляд за дитячими речами, іграшками, коляскою.
 • Догляд за дитячою кімнатою.
 • Супровід дитини, в т.ч. за кордон.
ФОРМАТИ РОБОТИ
 • стандартний – 5 дн / 8 год.;
 • ненормований – 5-6 дн / 9-12 год.;
 • позмінний – 2/2 – 14/14 днів;
 • позмінний з проживанням – 2/2 – 14/14 діб;
 • накопичувальний з проживання – 3/1 тижнів, інший;
 • нічна няня – 1/1 ніч, інший;
 • няня вихідного дня – 2/5 дн (робочі субота – неділя);
 • няня до двійні.
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АГЕНТСТВА SWEET HOME

Вартість послуг агенції для клієнта становить 100-120% місячного окладу працівника.
Виберіть один з пакетів обслуговування в спеціальному розділі нашого сайту.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ НЯНІ

Середня вартість послуг няні для немовляти становить від 125 до 190 грн на годину. Додаткові послуги сплачуються окремо. Ознайомтеся з розцінками на послуги домашнього персоналу в спеціальному розділі нашого сайту.

Чому варто довірити пошук няні нам?

 • У базі даних тільки ретельно відібрані кандидати.
 • 30% кандидатів мають рекомендації від наших клієнтів.
 • Всі претенденти мають досвід роботи або пройшли у нас навчання.
 • Кандидати проходять професійну співбесіду з директором агентства.
 • 30% нових клієнтів приходять за рекомендацією наших клієнтів.
Залиште заявку
або зв'яжіться з нами будь-яким зручними для вас способом:
Ці номери доступні також у Viber і Telegram.
Дивитися всі контакти
Залиште заявку
або зв'яжіться з нами будь-яким зручними для вас способом:
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
невірний Email
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
Заповніть будь ласка поле
невірний Email

Як ми допоможемо вам знайти няню немовляті

Послуги няні для маленьких дітей залишаються одними з найбільш затребуваних як у агентств з підбору домашнього персоналу, так і на сайтах пошуку роботи. Незважаючи на велику кількість кандидатів, дійсно професіоналів не так багато. За свою багаторічну практику агентство Sweet Home зібрало базу кращих фахівців домашнього сервісу, включаючи нянь для новонароджених. При співбесіді з кандидатами багато уваги приділяється розумінню питань безпеки, догляду, основам фізичного, емоційного, інтелектуального і психологічного розвитку немовлят. Для цього ми безперервно поглиблюємо свої знання і стежимо за світовими тенденціями з цих питань.

Як вибрати кращого кандидата на вакансію няні для немовляти в Києві

Ми беремо до уваги особистісні якості претендентів, розуміння ними своїх робочих завдань, вміння правильно вибудовувати комунікацію з батьками, а також дотримання кандидатом професійної етики. При взаємодії з нянею комфорт повинен відчувати не тільки малюк, але і його батьки. Приймаючи замовлення на пошук фахівця, ми детально уточнюємо, яка саме потрібна няня немовляті. Для цього потрібно сформулювати чіткі вимоги до людини, якій ви маєте довірити свою дитину. Для батьків, які шукають няню для новонародженого, особливо важливим є аспект безпеки. Наше агентство вимагає від кандидатів, у яких є аналогічний досвід роботи в сім’ях, рекомендації попередніх роботодавців. Клієнти завжди можуть ознайомитися з письмовими рекомендаціями або передзвонити за контактними телефонами, щоб переконатися у правильності вибору. Перевірку рекомендацій може зробити менеджер агентства за погодженням з клієнтом.

Дізнайтеся, скільки коштує няня для немовляти в Києві, перш ніж починати підбір

Щоб пошук був успішним і приніс необхідні результати, з’ясуйте для себе у скільки вам обійдеться няня для немовляти. Ціна безпосередньо залежить від очікувань до кандидата.

Як швидко можна знайти няню для немовляти

Декілька разів на місяць ми отримуємо запити «шукаю няню немовляті. Після всіх уточнень і узгоджень, починаємо пошук найбільш відповідних претендентів із нашої бази, а також робимо пошук на ринку праці. В результаті, протягом перших кількох днів, пропонуємо відібраних 1-3 кандидатів, зацікавлених у вакансії. Як правило, вибір падає на одного з них і подальший пошук не потрібно. Якщо ж ніхто з претендентів не підійшов, уточнюємо запит і продовжуємо пошук. В середньому підбір (без особливих вимог), обговорення умов, підписання договорів займають близько 5 робочих днів. Активна участь з боку замовника прискорює процес і покращує результат. Після укладення договорів агентство Sweet Home організовує вихід працівника, відстежує результати випробувального терміну, надає підтримку на період адаптації кожної зі сторін при необхідності. Якщо початок співпраці не був успішним, мы пропонуємо заміни няні для немовляти без додаткової оплати. Також протягом року у вас буде можливість скористатися ще однією безкоштовною заміною на випадок непередбачених обставин. Якщо вам потрібна няня для новонародженого в Києві, агентство Sweet Home буде надійним помічником у пошуку потрібної людини. Ми постійно проводимо навчання для спеціалістів домашнього сервісу і покращуємо їх професійний рівень підготовки. Щомісяця ми знаходимо для наших замовників кандидатів, які згодом успішно піклуються про своїх маленьких підопічних. Клієнти рекомендують нас своїм друзям і це найкраща оцінка роботи!