Пошук домашнього персоналу вимагає спеціальних навичок і знань. Якщо у вас немає великого досвіду в даному питанні, і ви хочете запросити фахівця вперше, або у вас обмежені терміни, краще звернутися в спеціалізовані агентства з підбору домашнього персоналу в Києві. Це забезпечить вам не тільки професійний підбір, але і подальшу підтримку з боку агентства.

У разі якщо ваша заявка не складна, не має особливих вимог і ваші умови середні по ринку, то, як правило пошук відповідного кандидата може зайняти від декількох годин до декількох днів, включаючи співбесіди і підписання договору в агентстві. При цьому, якщо ви зважитеся шукати домашній персонал самі, то цей процес може зайняти набагато більше часу і вам, швидше за все, буде необхідно шукати місце для зустрічей з потоком кандидатів, якщо ви не хочете, щоб всі вони проходили через ваш будинок. Комі того, не виключено, що кандидат, якого ви підібрали, може з різних причин піти і ви залишитеся перед необхідністю повторювати всі дії знову.

Покоївки, домогосподарки, сімейні водії і няні найпоширеніші спеціальності в домашньому сервісі і, тим не менш, провести інтерв’ю з такими працівниками без досвіду і підготовки досить не просто. Більш рідкісними і тому більш складними є такі вакансії, як фахівець з VIP гардеробу, сімейний кухар, гувернантка, садівник. Вони вимагають ще більше серйозного підходу і уваги з боку роботодавця.

Якість підбору в даному питанні дуже важливо, оскільки ви відкриваєте перед людиною свій будинок і пускаєте його в свій особистий простір, в сім’ю.

Співбесіда з цими фахівцями може зайняти приблизно від 10 до 60 хвилин вашого часу. Не витрачайте час на тих кандидатів, які вам відразу чимось не підходять. Досить кількох хвилин, щоб визначитися і при цьому чемно попрощатися з кандидатом, який вам явно не підходить, але при цьому пройшов шлях, щоб потрапити до вас на зустріч.

Якщо ви не зовсім розумієте, які питання допоможуть вам визначити відповідного кандидата, приділіть обмірковування і складання списку питань і відповідей на них час або попросіть менеджера агентства домашнього персоналу до співбесіди, щоб він допоміг вам провести зустріч, беручи участь в опитуванні.

Довіряйте своїй інтуїції, але не розраховуйте тільки на неї, оскільки об’єктивні дані теж дають картину кандидата. Після зустрічі з усіма кандидатами, попросіть менеджера агентства висловити його аргументовану думку щодо кожного кандидата, якщо вам це допоможе визначитися. Мати дві думки дуже корисно, оскільки ви могли не помітити деталей, які були видні іншому. Не соромтеся давати зворотний зв’язок агентству з усіх питань вашої співпраці.

Агентство домашнього персоналу Sweet Home допоможе вам знайти потрібних фахівців домашнього сервісу або обслуговуючий офісний персонал.

16 апреля 2018
Оцените статью:
(0)