Кулинарні майстер-класи


Ви хочете навчитися готувати вишукано, вміти дивувати своєю кулінарною майстерністю, отримувати задоволення від процесу приготування і навчитися підходити до нього творчо? Можливо, ви хочете навчитися готувати, щоб знайти роботу, пов'язану з приготуванням їжі.
 
кулінарні майстер-класи проходять в агентстві Милий ДімЯкою б не була ваша мотивація, ми із задоволенням запрошуємо Вас на кулінарні майстер-класи, які проводить шеф-кухар з 10ти річним досвідом роботи в ресторанах Києва та сім'ях.


За попереднім записом Ви зможете відвідати майстер-класи авторської, середземноморської, італійської, французької, іспанської, сучасної української кухням. Майстер класи орієнтовані на корисне харчування, є тематичні майстер класи "Пісне меню", "Дитяче меню" "Різдвяне меню", а також майстер-класи по тематиках "Сніданки", "Обіди" і "Вечері" і багато інших.


Приходьте і отримаєте задоволення від процесу приготування, навчання, приємного спілкування, нової корисної інформації та дегустації приготованих страв!


Розклад майстер-класів та деталі участі уточнюйте у менеджерів агентства.
Вартість участі - 350 грн. Вартість продуктів включена у вартість участі.
Майстер-класи проводяться на території агентства Милий Дім.

 
Google Яндекс.Метрика