Няня вихователь


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти Няню вихователя або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Няня-вихователь - це фахівець, який надає послуги з догляду та вихованню дітей від 3 до 14 років.

Основні вимоги до Няні вихователя

няня вихователь до дитини від агентства милий дім

 

Професійна Няня вихователь має педагогічну освіту (дошкільна , молодші класи) і відповідний досвід роботи в дошкільних закладах або молодших класах школи. Важливим критерієм професіоналізму для Няні також є наявність досвіду роботи в сім'ях з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Няня, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійна Няня повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань виховання, догляду та розвитку дітей.

 

Обов'язки Няні вихователя

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете передати Няні, її обов'язки можуть включати наступне:

  1.     Виховання, розвиток, підготовка до школи, допомога у виконанні домашніх завдань;
  2.     Забезпечення ходу  гігієна, дотримання режиму дня, прогулянки, приготування, годування).
  3.     Забезпечення безпеки дитини;
  4.     Догляд за дитячою кімнатою, речами;
  5.     Супровід дитини, в т.ч. в поїздках за кордон

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» щомісяця проходить Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Няні, які не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в сім'ї.

Якщо вам потрібна няня вихователь, з усіх питань підбору або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства Милий Дім або залишайте запит на зворотний зв'язок .

 

Google Яндекс.Метрика