Фахівець з VIP гардеробу


Шановні клієнти ! Якщо Вам потрібен Фахівець з VIP гардеробу, або Ви хочете проконсультуватися з питання підбору такого фахівця, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Фахівець з VIP гардеробу - це фахівець, який забезпечує повний догляд за гардеробом сім'ї .

Основні вимоги до Фахівця з VIP гардеробу

фахівець з VIP гардеробуПрофесійний Фахівець з VIP гардеробу переважно має освіту і досвід роботи в сфері легкої промисловості, побутових послуг (ательє, майстерні з пошиття або ремонту одягу, взуття, хімчистки та ін.) Важливим критерієм професіоналізму для Гардеробниці є наявність аналогічного досвіду роботи в сім'ях. Фахівець з VIP гардеробу, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійний фахівець з VIP гардеробу повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань догляду за брендовим одягом, взуттям, аксесуарами.

Обов'язки Фахівця з VIP гардеробу

Спеціаліст з VIP гардеробу здійснює повний догляд за VIP гардеробом родини:

  • сортування білизни, ручна, машинна прання;
  • прасування речей, домашнього текстилю;
  • дрібний ремонт речей;
  • викладка і вивішування речей в гардеробній, комплектація речей;
  • догляд за взуттям, аксесуарами, сумками, головними уборами, шубами, ін;
  • відправлення речей в хімчистку, в ремонт, в майстерні, взаємодія з сервісними підприємствами;
  • сезонна зміна гардероба;
  • догляд за гардеробними кімнатами і домашньою технікою, підтримання її в робочому стані (пилососи, пральні, сушильні, прасувальні установки та ін);
  • збір валіз перед поїздками і приведення речей у порядок після повернення сім'ї з поїздок.

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» існує Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», і курс «VIP гардероб» у Школі Домробітниць, призначені для претендентів на вакансію Спеціаліст з VIP гардеробу, які не мають досвіду роботи в сім'ях. Запрошуємо здобувачів на вакансію Спеціаліст з VIP гардеробу Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті

Агентство Милий Дім пропонує своїм клієнтам професійний підбір на вакансії Спеціаліст з VIP гардеробу в Києві та області.

З усіх питань підбору, навчання персоналу або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок .

Google Яндекс.Метрика