Доглядальниця/Компаньйонка


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти доглядальницю або компаньйонку, або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Доглядальниця - це фахівець, який надає послуги з догляду за хворими людьми.

Компаньйонка - це фахівець, який надає послуги з догляду за літніми людьми.

 

доглядальниця надасть послуги хворим людямОсновні вимоги до доглядальниці:

Професійна Доглядальниця має медичну освіту і досвід догляду за хворими людьми. Важливим критерієм професіоналізму для Доглядальниці також є наявність досвіду роботи в сім'ях з хворими різного ступеня тяжкості. Доглядальниця, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійна Доглядальниця повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань догляду за хворими людьми.

 

Обов'язки Доглядальниці:

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете передати доглядальниці , її обов'язки можуть включати наступне:

  1. Забезпечення догляду (гігієна, дотримання режиму дня, прогулянки по можливості, приготування їжі, годування);
  2. Догляд за кімнатою (житлом) і речами хворого;
  3. Виконання приписів лікуючого лікаря, медичні процедури, режим прийому медичних препаратів;
  4. Закупівля продуктів, медичних препаратів.

Основні вимоги до компаньйонки:

Професійна Компаньйонка має переважно вищу освіту і аналогічний досвід роботи з людьми похилого віку в соціальних службах. Важливим критерієм професіоналізму для компаньйонки також є наявність досвіду роботи в сім'ях з літніми людьми. Компаньйонка , що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках.

Обов'язки компаньйонки :

  1. Догляд за житлом підопічного;
  2. Догляд за речами підопічного;
  3. Приготування їжі;
  4. Закупівлі;
  5. Організація побуту і дозвілля підопічного;
  6. Супровід підопічного.

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» існує Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Доглядальниця / Компаньйонка, які не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в сім'ї. Запрошуємо здобувачів на вакансії Доглядальниця Київ і Компаньйонка Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

З усіх питань підбору, навчання персоналу або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

Google Яндекс.Метрика