Няня до немовля


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти Няню до немовля або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Няня до немовля в Києві - це фахівець, який надає послугу по догляду за дітьми від народження до 3 років.

Основні вимоги до Няні до немовля.

няня до немовля від агенства милий дім

 Професійна Няня до немовля має середню або вищу медичну освіту і відповідний досвід роботи в медичних установах - пологових будинках, дитячий клініках, патронажною медсестрою або інший аналогічний. Важливим критерієм професіоналізму для Няні також є наявність досвіду роботи в сім'ях з грудними дітьми. Няня, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійна Няня повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань догляду за грудними дітьми та їх розвитку.

 

Обов'язки Няні до немовля

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете передати няні, її обов'язки можуть включати наступне:

  1. Забезпечення догляду (гігієна, дотримання режиму дня, прогулянки, приготування, годування, купання);
  2. Забезпечення безпеки дитини;
  3. Розвиток і виховання дитини;
  4. Догляд за дитячою кімнатою, речами, коляскою;
  5. Супровід дитини, в т.ч. в поїздках за кордон.

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» проходить щомісяця Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Няні, які мають відповідну медичну освіту, при цьому не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в сім'ї.

З усіх питань підбору, навчання персоналу або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

Google Яндекс.Метрика