Покоївка


Шановні клієнти, якщо ви хочете знайти покоївку або проконсультуватися з питань підбору домашнього персоналу, залиште замовлення або контактну інформацію і ми з вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на ваші запитання.
Покоївка - це фахівець, який здійснює професійне планове та генеральне прибирання будинку, планування і закупівлю миючих засобів.

покоївка здійснюї щоденне та генеральне прибирання
Основні вимоги до покоївки
Професійна покоївка переважно повинна мати досвід роботи в клінінгових компаніях і аналогічний досвід роботи в сім'ях. Покоївка, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Покоївка в Києві повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань догляду за різними поверхнями інтер'єру, грамотного вибору та використання коштів по догляду за предметами інтер'єру, відмінно розбиратися у сучасній вбиральній техніки.

Обов'язки Покоївки
Повний догляд за будинком (щоденні, планові та генеральні прибирання), предметами інтер'єру
Планування і закупівля чистячих і миючих засобів
Догляд за вбиральною технікою і піддтримання її в робочому стані

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» постійно діють курси Домробітниць, де претенденти на вакансії покоївка, що не мають досвіду роботи в сім'ях, отримують професійне навчання на блоці «Догляд за будинком».
Запрошуємо здобувачів на вакансію покоївка Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім пропонує своїм клієнтам професійний підбір на вакансії покоївка, а так само підбір домашнього персоналу на інші вакансії.
З усіх питань підбору, навчання покоївок або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

Google Яндекс.Метрика