Домробітниця


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти домробітницю або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Домробітниця - це фахівець, який забезпечує повний догляд за будинком (квартирою) роботодавця і, за домовленістю, виконує інші функції по догляду за гардеробом , домашніми рослинами, тваринами та ін.

Основні вимоги до Домробітниці:

ДомробітницяПрофесійна домробітниця переважно повинна мати освіту в сфері легкої промисловості та досвід роботи в ательє з пошиття одягу, предметів інтер'єру, взуття, хімчистках, клінінгових компаніях. Важливим критерієм професіоналізму для домробітниці також є наявність аналогічного досвіду роботи в сім'ях. Домробітниця, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійна домробітниця повинна бути постійно в курсі сучасних тенденцій з питань догляду за різними поверхнями інтер'єру, грамотного вибору та використання коштів по догляду за предметами інтер'єру, а так само догляду за одягом, взуттям.

Обов'язки Домробітниці:

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете доручити Домробітниці, її обов'язки можуть включати наступне:

  1. Догляд за будинком (щоденні , планові та генеральні прибирання ), предметами інтер'єру і домашнім текстилем (прання , прасування домашнього текстилю);
  2. Догляд за гардеробом (сортування, дрібний ремонт, прання, прасування, організація зберігання одягу; здача речей у хімчистку, ремонт; догляд за взуттям, аксесуарами, сумками; збір валіз, спортивних сумок);
  3. Приготування або допомога в приготуванні їжі, сервіровці та обслуговування за столом ;
  4. Догляд за дітьми;
  5. Догляд за домашніми рослинами;
  6. Догляд за домашніми тваринами;
  7. Закупівля домашньої «хімії», продуктів;
  8. Оплата комунальних послуг;
  9. Виклик і контроль сервісних служб;

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» постійно діє Школа Домробітниць, де претенденти на вакансію домробітниця, які не мають досвіду роботи в сім'ях, отримують професійне навчання. Запрошуємо здобувачів на вакансію домробітниця Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

З усіх питань підбору, навчання Домробітниць або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок .

Google Яндекс.Метрика