Господарник


Господарник

Має середню або вищу технічну освіту. Досвід роботи в комунальних господарствах, комерційних, будівельних організаціях за фахом слюсар, електрик, сантехнік, будівельник, виконроб, інженер, технік  тощо.

До обов'язків Господарника відносяться всі технічні і господарські роботи по заміському будинку та всій прилеглій території. Забезпечення безперебійної роботи всіх технічних, комунальних служб. Підтримка в робочому стані домашньої, прибиральної техніки, усунення дрібних поламок домашнього інвентарю, меблів. Виклик і контроль роботи технічних, сервісних, комунальних служб. Сезонні роботи по заміському будинку і прилеглій території. Прибирання прилеглої території і всіх господарських споруд. Догляд за басейном, водоймищами, спортивними майданчиками. Догляд за садово-парковим господарством (за відсутності садівника), очищення території взимку від снігу, колка дров, топка печі, каміна. Утримання  інвентарю, техніки в порядку та робочому стані.  Закупівля господарської техніки, інвентарю, товарів, продуктів. Складання кошторисів, звітність.

Якщо Вам потрібен Гостподарник, або Ви бажаєте уточнити всю інформацію та вартість послуги, звертайтеся до менеджера агентства або залиште заявку, і ми Вам зателефонуємо

Вартість послуг агентства – 100% середнього місячного заробітку працівника одноразово.

Google Яндекс.Метрика