Гувернантка/Гувернер


Шановні клієнти ! Якщо Ви хочете знайти Гувернантку / Гувернера або проконсультуватися з питань підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Гувернантка - це фахівець, основними завданнями якого є навчання й розвитку дітей у віці від 3 до 16 років , а так само участь у становленні особистості дитини.

Основні вимоги до Гувернантки / Гувернера

гувернантка до дитини забезпечить розвиток та навчання

Основними вимогами до Гувернантка / Гувернантка є освіченість і ерудиція . Гувернантка / Гувернер повинні мати одну чи більше вищі освіти в галузі педагогіки, лінгвістики, психології . Найбільш затребуваною є Гувернантка зі знанням іноземної мови, володіння якою має бути грамотним і вільним. Найчастіше затребуваними, на сьогоднішній день, є англійська та французька мови. Досвід тривалого перебування або проживання в мовному середовищі, де такі мови є національними , дає велику перевагу кандидату на цю посаду. Однак, крім знання і навичок викладання іноземної мови, а також впевнених знань предметів середньої школи , не менш важливим є ерудиція. Гувернантка в Києві повинна мати активну життєву позицію і широкий кругозір в різних областях: сфера культури і мистецтва, історія, мода, комп'ютерна грамотність, психологія, політика, релігієзнавство, спорт та інше.

Всі методи і підходи Гувернантка має зіставляти з розумінням цінностей і цілей, які ставлять перед собою батьки в питаннях виховання, навчання і розвитку дитини. У зв'язку з цим, особистість самої Гувернантки, а також збіг поглядів на ці питання, важливі не менш її освіти і досвіду.

Основні обов'язки Гувернантки / Гувернера

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете передати Гувернантці / Гувернеру їх обов'язки можуть включати наступне:

Розвиток дітей, що включає, але не обмежується, підготовку до школи, передачу різнобічних знань, для школярів - допомога у підготовці домашніх завдань і подача поглибленої інформації з предметів . Навчання етики та етикету. При повній зайнятості , можуть також входити в обов'язки елементи догляду ( іноді повний догляд за дитиною), супровід, планування дозвілля, як елемента розвитку та виховання. Контроль питань харчування і гігієни дитини.

В агентстві домашнього персоналу « Милий Дім » існує Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Гувернантка / Гувернер, які не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в сім'ї.

Якщо Вам потрібна Гувернантка або Гувернер для Вашої дитини, звертайтеся в агентство Милий Дім.

Google Яндекс.Метрика