Садівник


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти Садівника або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Садівник - це фахівець, який надає послуги з догляду за присадибною ділянкою.

Основні вимоги до Садівника:

садівник у заміський будинокПрофесійний Садівник має профільну освіту (агроном, дендролог, озеленювач, садівник і др) і досвід роботи за фахом в ботанічних садах, лісових господарствах, ландшафтних та озеленювальних компаніях. Важливим критерієм професіоналізму для Садівника також є наявність досвіду роботи на присадибних ділянках. Садівник, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійний Садівник повинен постійно бути в курсі тенденцій з питань, пов'язаних з доглядом за рослинами.

Обов'язки Садівника:

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете передати Садівникові, його обов'язки можуть включати наступне:

повний догляд за присадибною ділянкою (прибирання території, озеленення, догляд за газонами, садовими доріжками, клумбами, декоративними і плодовими рослинами, боротьба з шкідниками, виконання сезонних робіт - підготовка ділянки до зимового і літнього сезонах);

забезпечення закупівлі засобів по догляду за рослинами, добрив, садово -паркової техніки та інвентарю, а так само підтримання інструментів і техніки в робочому стані;

догляду за кімнатними рослинами, зимовим садом, оранжереями, теплицями .

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» існує Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Садівник , які не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в приватних будинках. Запрошуємо здобувачів на вакансію Садівник Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

З усіх питань підбору, навчання персоналу або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

 

Google Яндекс.Метрика