Економка /Управляючий


 

Шановні клієнти ! Якщо Вам потрібна Економка / Управляючий заміським будинком у Києві або передмісті, або Ви хочете проконсультуватися з питання підбору такого фахівця, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Економка / Управляючий заміським будинком - це фахівець рівня керівника, який забезпечує повний комплекс робіт з управління домашнім персоналом, ведення домашнього господарства та забезпечення побутових, технічних та організаційних питань сім'ї.

Основні вимоги до Економка / Управляючий:

економка, керуючий заміським будинкомПрофесійний Керуючий / Покоївка має вищу освіту і аналогічний досвід роботи в сервісних організаціях на керівних посадах, досвід управління колективами , володіє основами економіки . Найбільш близькими за характером роботи є структури, спрямовані на обслуговування клієнтів (готельно - ресторанний сектор, сфера обслуговування). Важливим критерієм професіоналізму для Керуючого / Економки також є наявність досвіду роботи в приватних будинках. Наявність такого досвіду дає можливість краще орієнтуватися в питаннях професійної етики та професійних обов'язках.


Обов'язки Економки / Керуючого:

  1. організація повного комплексу робіт з ведення домашнього господарства заміського будинку / квартири сім'ї:
  2. організація всіх побутових питань (забезпечення порядку та затишку в домі , закупівлі , прийоми гостей, планування, фінансовий облік і звітність);
  3. управління домашнім персоналом (підбір, навчання домашнього персоналу, організація та контроль роботи);
  4. технічне забезпечення, в т.ч. організація поточної підтримки всіх систем технічного постачання будинку, виклик і контроль роботи технічних і сервісних служб, спілкування з комунальними службами, організація ремонтно- будівельних робіт;
  5. забезпечення безпеки: організація робіт щодо забезпечення безпеки будинку і членів сім'ї

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» існує Адаптаційний курс «Введення в домашній сервіс», призначений для претендентів на вакансію Економка / Управляючий, які не мають досвіду роботи в сім'ях. Він допоможе швидше адаптуватися і бути успішніше при роботі в приватних будинках. Запрошуємо здобувачів на вакансії Економка Київ і Керуючий Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.
З усіх питань підбору, навчання персоналу або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

Google Яндекс.Метрика