Сімейний кухар


Шановні клієнти! Якщо Ви хочете знайти сімейного Кухарі або проконсультуватися з питання підбору, залиште заявку або контактну інформацію, і ми з Вами зв'яжемося протягом робочого дня, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Сімейний Кухар - це фахівець, який надає послуги щодо повного забезпечення харчування сім'ї.

Основні вимоги до Сімейного Кухаря:

сімейний кухар відповідає за харчування сім'їПрофесійний Кухар має освіту в сфері громадського харчування (кухар, технік -технолог приготування їжі тощо) і досвід роботи в ресторанах (переважно ресторанах Києва). Важливим критерієм професіоналізму для Сімейного Кухаря також є наявність аналогічного досвіду роботи в сім'ях. Сімейний Кухар, що володіє таким досвідом, краще орієнтується в питаннях професійної етики та професійних обов'язках. Професійний Сімейний Кухар повинен знати основи здорового харчування, дитячу кухню, бути постійно в курсі тенденцій з питань приготування сучасних страв української та міжнародної кухонь, відмінно орієнтуватися в питаннях закупівлі свіжих і якісних продуктів, їх зберігання, відмінно орієнтуватися в сучасній домашньої кухонної техніки.

Обов'язки Сімейного Кухаря:

Залежно від того, які функції і в якому обсязі Ви хочете доручити Сімейного Кухареві, його обов'язки можуть включати наступне:

  1. Складання раціону харчування сім'ї та меню, з постійним оновленням;
  2. Закупівля та зберігання продуктів;
  3. Приготування їжі;
  4. Сервіровка і подача страв;
  5. Обслуговування за столом;
  6. Прибирання робочого місця;
  7. Зміст всієї кухонної техніки і начиння в порядку і справності

В агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» існує Школа Кухарів, де претенденти на вакансію Сімейний Кухар, які не мають досвіду роботи в сім'ях, отримують професійне навчання. Запрошуємо здобувачів на вакансію Повар Київ відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

З усіх питань підбору, навчання Кухарів або для отримання консультації зв'язуйтеся з менеджером агентства або залишайте запит на зворотний зв'язок.

Google Яндекс.Метрика