Працедавцю


Шановні працедавці! Робота з Агентством містить наступні етапи:

 

1.     Заявка на підбір персоналу,

2.     Знайомство з умовами роботи Агентства,

3.     Відбір персоналу серед кандидатів, запропонованих агентством,

4.     Укладання Договору та оплата послуг Агентства,

5.     Вихід кандидата на роботу на випробувальний термін,

6.     Гарантійне обслуговування по Договору

Наша спільна робота над пошуком максимально задовільних кандидатів починається з Вашої Заявки. Залишити заявку на підбір домашнього персоналу Ви зможете: зателефонувавши нам, відправивши заявку з сайту, або приїхавши до Агентства.

Подати Заявку Ви можете самі, або через Вашого представника. Якщо Ви доручили це питання представнику, подбайте щоб він володів достатньою кількістю інформації та мав можливість вільного зворотнього зв’язку з Вами для уточнення деталей. Це важливо, якщо Ви розраховуєте на відмінний результат.

Ознайомитися з умовами Договору Ви зможете завчасно. Менеджер проінформує Вас про умови роботи Агентства під час прийняття Заявки та за Вашим проханням, відправить Вам договір по факсу або електронною поштою.

Якщо необхідний кандидат  знаходиться в базі даних нашого Агентства, ми зможемо запропонувати Вам його на протязі 1-2 робочих днів. Або Агентство здійснить спеціальний пошук, в рамках строків, які будуть узгоджені з Вами під час прийняття Заявки.

Перед тим як запропонувати Вам кандидатів, ми проводимо ретельний підбір, який складається з декількох етапів: анкетування та перевірка документів, особисте інтерв’ю та тестування, перевірка рекомендацій колишніх роботодавців, якщо кандидат надає таку можливість, реєстрація в базі даних  тільки тих кандидатів, які відповідають високими стандартами відбору Агентства.

З анкетними даними кандидатів  менеджер ознайомить Вас зручним для Вас способом: по телефону, факсу або електронною поштою. Ви можете також зробити запит характеристик особистих даних від Агентства. Після чого Вам залишається зробити вибір кандидата, якого Ви готові запросити на співбесіду. В разі необхідності, менеджер проконсультує Вас, як краще побудувати співбесіду, та допоможе її провести.

Для зустрічі з кандидатами Агентство запропонує Вам зручне приміщення, спеціально призначене  для проведення таких співбесід в нашому офісі в центрі Києва. Якщо ж Ви хочете призначити зустріч на своїй території, Вам необхідно додатково оплатити виїзд менеджера Агентства з кандидатами на зустріч.

Якщо Ви задоволені результатами співбесіди та хочете запросити кандидата та випробувальний термін, Ви укладаєте угоду з Агентством і працівником, та сплачуєте послуги Агентства. Після цього кандидат зможе почати роботу на випробувальному терміні.

Крім відбору, дуже важливим елементом є утримання персоналу. Наше гарантійне обслуговування включає консультації по всім запитанням управління Вашим домашнім персоналом, а також гарантійні заміни робітника.

 

Сподіваємось на успішну та довгострокову співпрацю!

Google Яндекс.Метрика