Навіщо потрібна няня до дитини, якщо мама вдома.


21.11.2013

Давши життя дитині, мама завжди залишатиметься найближчою людиною. Якщо мама домогосподарка і не ходить на роботу, це не означає, що їй не потрібна перепочинок від домашніх турбот. Мама має право на відпочинок! Саме для цього й існують помічники, такі як домробітниця або покоївка, няня або гувернантка, кухар і інший домашній персонал, який робить побут для батьків набагато приємніше і не позбавляє їх радості життя. Няня до дитини не забирає на себе відповідальність, а просто допомагає батькам отримувати задоволення від спілкування зі своїми дітьми. Як правило, діти дуже активні протягом усього часу, коли вони не сплять, за ними потрібен просто щохвилинний нагляд, увагу, догляд, участь в їхніх іграх. А ще ж треба приділити час порядку в домі. Коли ж виділити час для самої себе? Адже хочеться виглядати добре, мати можливість зустрічатися з друзями, розвиватися, займатися улюбленими справами і отримувати задоволення від спілкування з власними дітьми. Особливо актуальна няня до новонародженого, коли мама після пологів ще не зміцніла і не відновила сили. Професійна няня вихователь допоможе мамі з питаннями розвитку, виховання і, звичайно, візьме на себе функції догляду за дитиною, приготування дитячого харчування, догляду за дитячими речами, дитячою кімнатою. У батьків залишатиметься час, щоб просто проводити час з дітьми, бути веселими та радісними, відповідати на нескінченні дитячі «чому», знаючи, що в будь-який момент на зміну прийде няня.

Головним питанням плідної співпраці є правильний розподіл відповідальності та обов'язків між батьками і нянею до дитини. Тут кожна сім'я вирішує по своєму, виходячи з бажань і можливостей.

Якщо вам потрібна няня до дитини, наприклад няня к грудничку або няня вихователь, гувернантка або гувернер, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Ми здійснюємо професійний підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті. В нашій базі ви знайдете не тільки фахівців з роботи з дітьми, а й таких професіоналів, як покоївка і домробітниця, садівник і господарник, економка і керуючий будинком, повар в сім'ю, охоронець, репетитор, тренер та ін.

 

 

Наші новини

Давши життя дитині, мама завжди залишатиметься найближчою людиною. Якщо мама домогосподарка і не ходить на роботу, це не означає, що їй не потрібна перепочинок від домашніх турбот.

2017

Google Яндекс.Метрика