У скільки обходиться підбір домашнього персоналу в Києві.


16.11.2008

Якщо я шукаю домробітницю або інший домашній персонал, спочатку я повинна розуміти, у скільки мені обійдеться пошук домашнього персоналу і потім якими будуть щомісячні витрати на оплату праці такого фахівця. Перше питання безпосередньо залежить від того, як я буду здійснювати підбір персоналу. Якщо самостійно, то це обійдеться не дорого, не враховуючи витрат часу і прямих витрат на телефонні переговори, співбесіди, якщо вони проходитимуть в кафе, або інших витрат. Якщо ж я доручу цю функцію агентству з підбору домашнього персоналу в Києві, то це обійдеться в середньому в суму рівну одному місячному окладу працівника. При цьому, якщо агентство виявиться професійним, у мене будуть високими шанси на якісний підбір, а так само гарантії на заміну домробітниці, якщо виникне форс мажор, і, звичайно, я зекономлено час.

Як розрахувати свої сили і фінансову спроможність. Якщо я шукаю няню дитині, найважливішим питанням є не те, скільки я витрачу на її підбір, а чи зможу я оплачувати послуги няні стабільно. Якщо з питанням стабільної оплати няні не стоїть питання, то послуги агентства цілком виправдані і доступні, оскільки оплачуються всього один раз і дають незаперечні переваги. Якщо послуги домробітниці і няні є більш поширеними і деякі потенційні роботодавці воліють взяти таких фахівців за рекомендаціями або просто зі ЗМІ, то послуги садівника - професіонала, економки або послуги гувернантки - більш складне завдання, і до підбору підійти потрібно серйозно і професійно.

"Не дорогою" домашній персонал часто обходиться роботодавцям дуже дорого. Так непрофесійна домробітниця може завдати матеріальної шкоди, багато разів перевищує суму її заробітної плати, а непрофесійна няня здатна завдати нематеріальний збиток вашій дитині, який буде складно компенсувати. Непрофесійний сімейний кухар може завдати шкоди вашому здоров'ю, непрофесійний садівник здатний зіпсувати працю будь-якого високооплачуваного ландшафтного дизайнера, так само як недбайливий господарник може додати технічних проблем у вашому домі.

Водночас, яка поважає себе і своїх клієнтів агентство домашнього персоналу, робить професійний відбір на вакансії, проводить, наприклад, навчання домробітниць, кулінарні майстер-класи. Відповідно домробітниця, яка пройшла курси для домробітниць або сімейний кухар, минулий кулінарні майстер-класи Київ, як мінімум теоретично готові до роботи в будинках роботодавців. Якщо вам потрібен репетитор англійської мови, агентство запропонує вам кандидата з перевіреними рекомендаціями. Садівник Київ, минулий спеціалізовані курси, теж буде краще орієнтуватися в сучасних засобах догляду за присадибною ділянкою.

 

Наші новини

Якщо я шукаю домробітницю або інший домашній персонал, спочатку я повинна розуміти, у скільки мені обійдеться пошук домашнього персоналу і потім якими будуть щомісячні витрати на оплату праці такого фахівця. Перше питання безпосередньо залежить від того, як я буду здійснювати підбір персоналу.

2017

Google Яндекс.Метрика