Як визначитися з необхідними засобами для догляду за будинком.


7.11.2014

Чим складніше інтер'єр і чим більше в ньому присутні різні сучасні поверхні і матеріали, тим ретельніше варто продумати якими засобами слід за всім цим доглядати. Насамперед, складіть список всіх поверхонь, які присутні в квартирі або будинку.

Наприклад, якщо ви щасливий володар паркету, мармуру, онікса, натуральної шкіри, шовку, велюру, позолоти, срібла, хромованих і нержавіючих поверхонь, мідних і бронзових виробів, скла і дзеркал, натуральної замші або нубука, вам необхідно продумати палітру засобів по догляду за даними поверхнями. Так ви збережете ваш інтер'єр і деталі інтер'єру в первозданному вигляді на багато років.

Якщо у вас є помічники по будинку, можна узгодити свої плани щодо купівлі засобів, техніки та інвентарю по догляду за будинком і гардеробом з домробітницею, покоївки або фахівцем з VIP гардеробу, які будуть застосовувати все це в роботі і результат роботи яких буде прямо залежати від цих ресурсів. У випадку, коли на кухні працює сімейний кухар, з ним також варто узгодити кошти з прибирання кухні та догляду за кухонним приладдям, якщо у вашому будинку, як прийнято, кухар відповідає за чистоту і порядок на кухні.

Всі, хто піклується не тільки про моментальне, а й про довгострокове якості результату, а також якості процесу, власне здоров'я та екології, будуть зацікавлені в тому, щоб засоби догляду були не тільки ефективні, але й безпечні, як для речей, людей, так і для навколишнього середовища. Безсумнівно, органічна продукція буде дорожче звичайної побутової хімії. Тим не менш, ні в кого не викликає сумніву, що, наприклад, автомобіль Mercedes вимагає техобслуговування на авторизованої станції, а не в підпільному гаражі.

Так, наприклад, вклавши гроші в натуральний мармур, не забудьте подбати про лінійку засобів, які доглядають за цим благородним каменем, а так само захищає його. Це дійсно необхідно, якщо ви хочете зберегти його чудові якості надовго. Грамотна покоївка, домробітниця або фахівець за VIP гардеробом добре знають, що необхідно і як застосовувати дані кошти.

Знайти домробітницю в Києві, або професійну покоївку, сімейного кухаря або спеціаліста по гардеробу ви зможете, звернувшись в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Наші новини

Чим складніше інтер'єр і чим більше в ньому присутні різні сучасні поверхні і матеріали, тим ретельніше варто продумати якими засобами слід за всім цим доглядати.

2017

Google Яндекс.Метрика