Як визначити, чи зможе майбутня домробітниця грамотно здійснювати догляд за віп гардеробом вашої родини.


25.07.2014

Якщо вам потрібна домробітниця, здатна здійснювати догляд за віп гардеробом, необхідно ретельно підготуватися до співбесіди з кандидатами. Важливо, щоб домробітниця була здатна не тільки не зіпсувати речі, за якими стежить, а й зберегти їм життя надовго. Якщо гардероб досить великий, і ви цінуєте свої речі, краще розділити догляд за будинком і догляд за гардеробом. Можна запросити домробітницю і фахівця з VIP гардеробу на часткову або повну зайнятість залежно від обсягів робіт.

Отже, якщо ви дали оголошення або залишили заявку в агентстві «шукаю домробітницю Київ» або «потрібен фахівець з віп гардеробу», готуйтеся до співбесіди. Як краще побудувати співбесіду, щоб кандидати розкрилися, і ви змогли визначитися з кращим з них. У першу чергу будьте доброзичливі і покажіть готовність до співпраці, це допоможе людям краще розкритися. У кількох словах розкажіть про свою потребу і почніть задавати питання кандидату. Питання повинні стосуватися попереднього досвіду роботи, особливо докладно просите розповісти про аналогічний або досвіді, який був би корисний на цій роботі. Зверніть увагу на деталі розповіді. Якщо кандидат на вакансію домробітниці постійно узагальнює свій досвід «робила все, знаю все, добре розбираюся в догляді за гардеробом, є великий досвід у цій сфері», при цьому не дає ніякої детальної інформації та конкретних прикладів зі свого досвіду, такий кандидат вам не підійде . Задавайте питання, побудовані на вашому особистому досвіді. Наприклад, якщо у вас не виходить вивести плями з якою то тканини або у ваших попередніх працівників погано виходить прасування, поставте запитання, як це буде робити домробітниця, працюючи у вашому домі. Якщо є речі або взуття зі складних матеріалів, уточніть, як кандидат буде за ними доглядати, чи знайомий він з властивостями цих матеріалів. Уточнюйте, з якими майстернями, хімчистками працював кандидат, як були збудовані їхні взаємини. Ваш майбутній фахівець з віп гардеробу повинен докладно відповісти на ваші питання і навіть дати рекомендації зі свого досвіду. Після того, як ви визначитеся з кандидатом, дайте чітку і повну картину обсягу робіт, з яким буде стикатися майбутня домробітниця Київ або фахівець з віп гардеробу. Тепер можете робити пропозицію по роботі, якщо знайшли гідного кандидата.

Якщо ви економка Київ чи керуючий будинком, то навички проведення співбесіди з домашнім персоналом вам просто необхідні.

Якщо вам потрібна економка, домробітниця в Києві, фахівець з VIP гардеробу, або ви підбираєте інший домашній персонал, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо ви шукайте вакансії домробітниці в Києві, спеціаліста по гардеробу, економки або керуючого будинком, відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім або зверніться безпосередньо до менеджера за інформацією.

Наші новини

Якщо вам потрібна домробітниця, здатна здійснювати догляд за віп гардеробом, необхідно ретельно підготуватися до співбесіди з кандидатами. Важливо, щоб домробітниця була здатна не тільки не зіпсувати речі, за якими стежить, а й зберегти їм життя надовго.

2017

Google Яндекс.Метрика