Що повинна знати і вміти сучасна няня - гувернантка.


13.07.2008

Сучасні діти не дають розслабитися няні або гувернантки, вони вимагають все більш і більш професійного та сучасного підходу. Нинішнє покоління дітей набагато більш інформовану, «просунуте» і розвинене, в порівнянні з попередніми поколіннями і з кожним роком йде вперед. Тепер няні не достатньо просто читати їм казки, супроводжувати їх на прогулянках і включати їм мультики, якщо вони не слухають. Тепер їх треба відвернути від IPODов та інших немислимих супер сучасних гаджетів. У три-чотири роки дитині вже пізно читати Маршака або вчити його буквах, дуже часто, вони вже знають алфавіт і іноді не тільки російська. Вони не задовольняються словами «не можна» або «ні», а вимагають виразних аргументів, вони задають масу питань і чекають цікавих і розумних відповідей. Вони хочуть, щоб няня або гувернантка навчили їх працювати з ноутбуком, знімати фотографії, пояснила хімічні реакції і пристрій предметів. Няньки й гувернантки повинні розвиватися не просто разом з дітьми, а швидше їх.

Цього літа ми будемо раді запросити сучасних нянь і гувернанток на навчальний семінар-презентацію Школи гувернанток в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Точні дати семінару-презентації уточнюйте у менеджера агентства.

Для тих, хто розглядає вакансії няні і вакансії гувернантки в Києві, на нашому сайті є розділ Вакансії, де ви зможете знайти всі актуальні вакансії: няня Київ, гувернантка Київ, гувернер Київ, няня вихователь, няня до немовля та інші.

Наші новини

Сучасні діти не дають розслабитися няні або гувернантки, вони вимагають все більш і більш професійного та сучасного підходу. Нинішнє покоління дітей набагато більш інформовану, «просунуте» і розвинене, в порівнянні з попередніми поколіннями і з кожним роком йде вперед.

2017

Google Яндекс.Метрика