Суміщення вакансій няня і домробітниця - плюси і мінуси для роботодавця.


15.11.2014

У яких випадках виправдано поєднання вакансій няня і домробітниця для роботодавця? Якщо я просто хочу заощадити і завантажити одного працівника обов'язками двох, в результаті можу отримати не доглянуту дитину - безпритульного, в кращому випадку забезпечену елементарними заходами безпеки, та напів-прибраний будинок, напів-доглянутий гардероб, напів-голодну сім'ю і постійні «хвости» по чистоти і порядку. Все ж цей варіант має сенс, якщо площа квартири не велика, а її господарі беруть на себе частину відповідальності за домашні роботи і не перекладають всю відповідальність за догляд і виховання дитини на помічницю. У цьому випадку няня - домробітниця діє в тісній взаємодії з роботодавцями та є їх помічницею в усіх побутових питаннях. Так, якщо няня збирає і відводить дитину в школу, мама в цей час готує сніданок і приводить в порядок кухню, якщо няня помічниця зайнята пранням і прасуванням, то мама готує обід і приводить дитину зі школи. Коли сім'ї немає вдома, няня - домробітниця проводить генеральне прибирання, робить закупівлі, відносить речі в ремонт або хімчистку, викликає сервісні служби та контролює їх роботу. При цьому якщо батьки на роботі, а дитина захворіла і залишився вдома, то няня - домробітниця приділяє всю свою увагу дитині, залишаючи домашню роботу на інший час.

Няні домробітниці це окрема категорія фахівців, які здатні і готові виконувати змішані функції. Саме такий і повинен бути попередній досвід працівника, якщо ви хочете отримати «правильного» фахівця.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім спеціалізується на пошуку та підборі персоналу для дому: няня Київ, домробітниця Київ, няня вихователь, няня до немовля, гувернантка або гувернер, сімейний кухар, сімейний водій, домробітниці з проживанням або без, садівник Київ або господарник, а так само інший домашній персонал в Києві або передмісті.

Наші новини

Суміщення роботи няні і домробітниці є виправданим, якщо правильно спланувати виконання обов'язків

2017

Google Яндекс.Метрика