Сімейний водій - набагато більше, ніж передбачає назва посади.


20.06.2014

Якщо розуміти буквально, то Сімейний водій - це водій, який возить членів сім'ї по заданих маршрутах. Але ні! Все не так просто! Сімейний водій, звичайно ж, виконує доставку членів сім'ї і стежить за автомобілями. Але крім цього, він купує памперси, відвозить улюблену собачку господині до ветеринара або в «собачу перукарню», купує продукти і вислуховує від господині будинку, що сир повинен бути жирністю не більше 2%, або, що устриці потрібно було купити дикі. Коли в будинку йдуть ремонтні роботи, сімейний водій перетворюється на виконроба і повинен все контролювати і координувати, оплачувати рахунки видавати розрахунки. Коли няня не виходить раптово на роботу, водій вчить з дитиною уроки, грає з ним у футбол, везе його на наполегливе прохання в Мак Дональдз, купає і укладає спати. Якщо потрібно, сімейний або особистий водій відвозить документи, представляє інтереси керівника в офіційних інстанціях, здійснює пошук інформації в інтернеті, бронює квитки, столики, готелі, робить він-лайн замовлення. Якщо садівник або господарник захворіють або підуть у відпустку, то саме він - сімейний або особистий водій поллє клумби, затопить баню, принесе дрова і розтопить камін.

 Сімейного водієві роботодавці довіряю своїх батьків, відвозити їх на дачу, стригти на дачі газони, копати картоплю і вкручувати лампочки, а іноді просто втішати, якщо вони раптом рознервувався з якогось приводу чи без нього.

І це все на тлі щоденних стандартних обов'язків, возити членів сім'ї на роботи, в школи, на гуртки та секції, персонал на роботу і з роботи, гостей в аеропорти. Ну і звичайно, сім'ю в Крим, Карпати, або їхати за кордон з машиною, в якій міститься пол дома, щоб сім'я, прилетівши на літаку, була в будь-якій точці світу, як вдома.

Ось такий він - незамінний сімейний водій!

Агентство домашнього персоналу Милий Дім допоможе вам знайти сімейного водія в Києві або передмісті, а так само інший домашній персонал Київ.

Для тих, хто шукає вакансії сімейного водія в Києві або передмісті, наш розділ Вакансії.

Наші новини

Якщо розуміти буквально, то Сімейний водій - це водій, який возить членів сім'ї по заданих маршрутах. Але ні! Все не так просто! Сімейний водій, звичайно ж, виконує доставку членів сім'ї і стежить за автомобілями.

2017

Google Яндекс.Метрика