Роль закупівель в роботі сімейного кухаря або домробітниці з приготуванням.


6.08.2009

Одна з найбільш складних і важливих функцій сімейного кухаря є закупівля продуктів. Чому так важливо таке вміння.

В першу чергу тому, що гарне блюдо може вийти тільки з гарного продукту. Хороший кухар або домробітниця, що працює з приготуванням повинні знати, де продаються кращі продукти, розбиратися в їх якості, знати, де можна знайти органічні продукти.

По друге, тому що якість харчування в чому залежить від якості зберігання продуктів. Першим правилом правильного зберігання продуктів є гігієна. Тобто розуміння в якому порядку необхідно обробляти, упаковувати та зберігати сирі і приготовані продукти харчування.

В третє, тому що правильне планування закупівель позначається не тільки на якості готового блюда, але і на розмірі бюджету, що виділяється на закупівлю. Якщо сімейний кухар або домробітниця здатні скласти заздалегідь меню на тиждень, прорахувати якомога більш точно необхідну кількість продуктів з урахуванням непередбачених обставин (тобто гостей), то їм не доведеться ганяти водія за хлібом, сіллю, борошном або будь-якими іншими продуктами щоразу, як тільки вони приступають до приготування їжі. А при прибиранні холодильника в кінці тижня не викидати надлишок продуктів, які зіпсувалися.

Професійний сімейний кухар, домробітниця з приготуванням, сімейний кухар з проживанням або будь-які інші фахівці домашнього сервісу - кращі фахівці домашнього сервісу в агентстві з підбору домашнього персоналу Милий Дім.

Вакансії кухарів, вакансії домробітниць в Києві ви зможете знайти на нашому сайті. Агентство так само проводить набір в школу домробітниць, школу кухарів, на кулінарні майстер класи в Києві.

 

Наші новини

Одна з найбільш складних і важливих функцій сімейного кухаря є закупівля продуктів. Чому так важливо таке вміння.
В першу чергу тому, що гарне блюдо може вийти тільки з гарного продукту.

2017

Google Яндекс.Метрика