Сімейний кухар - гідна професія


12.02.2012

Якщо Ви кухар і колись чули про домашній сервіс, напевно Ви намагалися «приміряти» цю посаду на себе.

Можливо, хтось вважає, що робота кухаря в сім'ї не така хитра (або не така гідна, цікава, оплачувана...) справа. Можливо, Вам цікаво, але не вистачає інформації про цей напрямок.

Давайте розберемося. Хто є замовником такої послуги? У більшості це сім'ї, люди з високим рівнем життя, часто гурмани, які відвідують кращі ресторани столиці та міст світу, що навчилися цінувати «високу» кухню, іноді дотримуються дієт або дотримують пости. До того ж, в основному це люди, які ведуть здоровий спосіб життя, що надають велике значення збалансованому харчуванню. І, звичайно ж, це люди, які справедливо вважають, що кожен повинен займатися своєю справою, а кухня - це творча «лабораторія» кухаря.

Більшість з нас вміють готувати , і роблять це майже щодня. Питання в тому , чи можете Ви зробити це своєю професією і хто готовий за це платити.

Сімейний кухар - це професія! Відносно нова в такій інтерпретації, але вже дуже затребувана, престижна, цікава, складна, високооплачувана!

Хто такий Сімейний кухар, і які секрети успіху професії? У першу чергу , це професіонал, який має відповідну освіту, тобто тверді знання, що дають основу, і, звичайно ж, досвід у відомих закладах з хорошою репутацією, можливо «дійшов» до шеф -кухаря. Крім того, це людина з активною життєвою позицією, захоплений своєю роботою , творчий , що володіє тонким естетичним смаком, впевнений у своїх силах, урівноважений, тактовний, організований .

І це все не порожні слова. Адже сімейному кухареві , як правило , доводиться виконувати всю роботу , яку виконує ціла команда ресторанної кухні . Починаючи від щотижневої розробки меню , складання плану закупівель , приготування страв , прикраси (дизайну) страв , сервірування столу і подачі блюд ( набір обов'язків може варіювати). Сімейний кухар повинен відмінно орієнтуватися в питаннях закупівлі і зберігання продуктів. Чистота , порядок на кухні , підтримка кухонної техніки в робочому стані , закупівля інвентарю , це теж зона уваги і турботи Сімейного кухаря.

Основні переваги в роботі сімейного кухаря, це можливість творити, не обмежуючись затвердженим на роки вперед меню, можливість використовувати в роботі будь-які продукти , високої якості , в тому числі рідкісні, екзотичні , звичайно, в межах смакових переваг сім'ї . Різноманітність завдань , можливість контролювати процес від початку і до кінця. Акцент зміщений у бік високої якості виконання , а не в бік кількості в одиницю часу , що є реальністю в закладах громадського харчування. Персоналізація - Ви не абстрактний член команди, Ви особистість, яка заслуговує довіри і поваги гідних людей.

Як же оплачується праця таких фахівців сьогодні? Сім'ї, що запрошують професійних кухарів через спеціалізовані агентства , готові платити 8000-24000 грн. в місяць за такі послуги. Є попит також на менш кваліфікованих фахівців, що добре орієнтуються в українській домашньій кухні. Таких фахівців оцінюють в 5000-7000 грн. на місяць.

 Запрошуємо кухарів відвідати сторінку Вакансії на сайті Агентства домашнього персоналу "Милий Дім".

Тих, хто шукають фахівця на вакансію Сімейний кухар Київ, будемо раді проконсультувати з питань підбору .

Наші новини

Можливо, хтось вважає, що робота кухаря в сім'ї не така хитра (або не така гідна, цікава, оплачувана ... ) справа . Можливо, Вам цікаво, але не вистачає інформації про цей напрямок.

2017

Google Яндекс.Метрика