Як садівнику бути з газонами, якщо в будинку собака.


6.08.2010

Для будь-якого садівника красивий газон - предмет гордості і показник професійного догляду. Наявність домашніх тварин, що вільно гуляють по території, може трохи додати клопоту, але не повинно серйозно спантеличити професійного садівника. Господарі будинку, яким говорять, що по газонах не можна ходити, бігати або не можна на них пускати домашніх тварин і дітей навряд чи з цим погодяться і всерйоз сприймуть цю інформацію.

садівник - догляд за газоном

Відповідно, доведеться підходити до питання з іншого боку, як зробити так, щоб все і всім було можна і при цьому газон залишався предметом гордості і радував всіх членів сім'ї, включаючи домашніх улюбленців, які проживають в будинку. Насправді нічого складного. Просто потрібно постелити універсальний рулонний газон, який не треба довго вирощувати, і з потреби можна просто замінити пошкоджені ділянки. Або можна вибрати спортивний газон, який витримує навіть футбольні матчі, тоді діти, собаки і дорослі зможуть спокійно ходити і бігати по газону, не боячись зіпсувати його зовнішній вигляд.

Ну і, звичайно, садівник Київ має забезпечити газону належний сезонний догляд, адже газон вимагає догляду не тільки в теплий період року, а й взимку є важливі моменти, від яких залежить, яким буде газон в сезон.

Послуги садівника в Києві або передмісті можна замовити в агентстві з підбору домашнього персоналу Милий дім.

Якщо вам потрібна робота садівником, відвідайте розділ Вакансії на нашому сайті.

Наші новини

Для будь-якого садівника красивий газон - предмет гордості і показник професійного догляду. Наявність домашніх тварин, що вільно гуляють по території, може трохи додати клопоту, але не повинно серйозно спантеличити професійного садівника.

2017

Google Яндекс.Метрика