Репетитор на дому, або як спланувати індивідуальне навчання дитини.


17.06.2014

Дитина, незалежно відвідує він чи не відвідує дитячий сад, може отримувати індивідуальне навчання вдома. Так само як школяр може отримувати додаткове індивідуальну освіту.

Завдання батьків побачити схильності своєї дитини і дати можливості йому розвиватися. У світі так багато цікавого і навіть неймовірного, прекрасного і корисного, такого, що людина може освоїти, щоб збагатити себе знаннями, навичками і вміннями і жити повноцінним насиченим життям. І, звичайно, якщо більшість цієї інформації буде доступно людині в ранньому дитинстві, у нього набагато більше шансів засвоїти її максимально.

Плануючи розвиток і навчання свого малюка, не керуйтеся тільки тими схильностями, які проявляє дитина. Тобто якщо дитина явно схильний до гуманітарних наук, це не означає, що йому ніколи н знадобляться точні науки і розвивати дитини в цьому напрямку не треба. Просто гуманітарні науки будуть даватися йому легше і з великим задоволенням. Хоча і тут можна посперечатися. Якщо дитину захопити, зацікавити, подати нестандартно, то практично успіх гарантований.

Так до дошкільнику батьки можуть запросити репетитора з підготовки до школи, який може приходити 2-3 рази на тиждень. Крім того, для фізичного розвитку дитини можна вибрати один або декілька видів спорту і, відповідно, запросити тренера з фігурного катання, тренера з плавання, тренера зі східних єдиноборств, тренера з верхової їзди і т.д. Як дошкільнику, так і школяреві дуже корисно і цікаво грати в ігри на розвиток інтелекту, пам'яті, тактики і стратегії, посидючості. Репетитор з шахів міг би займатися з дитиною, при цьому дитина не повинна сприймати це, як заняття, а просто, як гру, за умови, що репетитор зможе захопити дитину. Репетитор з фортепіано, репетитор з вокалу, репетитор з електрогітарі і т.д. зможе прищепити дитині інтерес до мистецтва.

Для школярів корисним буде додатково займатися з шкільних предметів. При цьому, репетитор з математики, репетитор з фізики або репетитор з хімії, повинні в першу чергу дати зрозуміти дитині, що предмет не складний, коли його навчаєш, і розумієш, що він цікавий і не відірваний від життя. Оскільки багато діти думають, що всі ці науки абсолютно марні в реальному житті, завдання репетитора подавати навчання в прив'язці до реального життя. Буває так, що проголосив репетитора з англійської мови або будь-якого іншого предмету, батьки оплачують роками його послугу н тому, що результати позитивні, а тому, що дитина без репетитора не здатний виконати домашнє завдання і так відбувається роками. Це найгірший приклад репетиторства і батьки, в даному випадку, надають дитині «ведмежу послугу».

Якщо ви хочете знайти репетитора з англійської мови в Києві, репетитора з шкільних предметів, репетитора з фортепіано, репетитора з математики, репетитора з фізики, репетитора з української мови, репетитора з шахів, репетитора з підготовки до школи та інших предметів, агентство домашнього персоналу Милий Дім допоможе вам з підбором і проконсультує з питань роботи з репетитором.

Наші новини

Дитина, незалежно відвідує він чи не відвідує дитячий сад, може отримувати індивідуальне навчання вдома. Так само як школяр може отримувати додаткове індивідуальну освіту.

2017

Google Яндекс.Метрика