Робота доглядальниці в лікарні - обов'язки і відповідальність.


4.01.2015

Професія доглядальниці включає повний догляд за хворою людиною у неї вдома або в лікувальному закладі. Коли доглядальниця запрошується до лікарні для персонального догляду за хворим, родичі повинні домовитися з керівництвом відділення про те, які функції і в якому обсязі буде виконувати доглядальниця і як узгоджується її робота з роботою медперсоналу, на якому лежить відповідальність за лікування хворого. Доглядальниці, які доглядають за хворим в лікувальному закладі, повинні чітко дотримуватися внутрішнього режиму лікарні і підкорятися правилам лікувального закладу.
професія доглядальниці у лікарні включає повний догляд за хворим та медичну допомогу
Що стосується обов'язків і відповідальності доглядальниці, то вона повинна виконувати повний догляд за хворим протягом своїх робочих годин, а саме, гігієна хворого і підтримання чистоти в палаті, режим, якість і раціон харчування хворого, температурний режим палати. Доглядальниця повинна контролювати своєчасність і якість виконання медперсоналом призначень лікаря. Якщо режим роботи доглядальниці подобовий і поряд з хворим знаходиться позмінно два фахівця, то кожен з них повинен вести щоденник здоров'я, який включатиме всі показники здоров'я, від температури тіла, тиску, виконання всіх призначень протягом доби, до апетиту і настрою підопічного. Ця інформація буде корисна як для змінної доглядальниці, тобто напарниці, так і для лікуючого лікаря або іншого медперсоналу, відповідальному за лікування пацієнта. Доглядальниці повинні постійно підтримувати контакт з лікуючим лікарем і тримати в курсі всіх деталей лікування та самопочуття родичів свого підопічного.

Якщо вам потрібна доглядальниця в лікарню, ви можете звернутися в агентство домашнього персоналу Милий Дім за консультацією або підбором доглядальниці. Агентство Милий Дім протягом 7 років надає послуги підбору домашнього персоналу в Києві і передмісті столиці. Доглядальниці і компаньйонки, няні і гувернантки, домробітниці і покоївки, кухарі та фахівці з VIP гардеробу, сімейні пари і господарники, водії, охоронці і садівники, економки і керуючі заміськими будинками, а так само інший домашній персонал.

Наші новини

Професія доглядальниці включає повний догляд за хворою людиною у неї вдома або в лікувальному закладі.

2017

Google Яндекс.Метрика