Робота доглядальниці - непосильна праця або просто робота?


2.07.2014

Для когось, хто спробував працювати доглядальницею, виявилося, що це непосильна праця. Літні, та ще й хворі люди, часто бувають примхливими, вимогливими, і іноді навіть жорстокими. При цьому, є професійні доглядальниці, для яких це просто робота і навіть більше того, вони не поміняли б її ні на яку іншу. Звідси можна зробити висновок, що робота доглядальниці підійде людям з певними особистими характеристиками.

робота доглядальниці

Основними якостями, якими має володіти доглядальниця, є співчуття, терпимість, позитивний настрій, несприйнятливість до необгрунтованих претензій, доброзичливість, поблажливість в кращому варіанті прояви. Крім того, серйозну впевненість додає професіоналізм. Якщо доглядальниця має медичний досвід, швидко і точно реагує на будь які симптоми, може грамотно спілкуватися і чітко виконувати розпорядження лікаря, це допомагає встановити хороший контакт з хворим, який буде повністю довіряти доглядальниці. Уміння відвернути хворого від його проблем, бути цікавим співрозмовником, вселити віру в швидке одужання зроблять роботу доглядальниці максимально комфортною і плідною, оскільки спільно досягнутий позитивний результат принесе задоволення і радість двом сторонам. Ну і звичайно вміння смачно готувати просту і навіть дієтичну кухню є запорукою доброзичливого ставлення з боку підопічного.

Якщо вам потрібна доглядальниця в Києві або передмісті, агентство домашнього персоналу Милий Дім професійно підбере для вас максимально відповідну кандидатуру: доглядальниця Київ, доглядальниця з проживанням, доглядальниця на часткову зайнятість або доглядальниця позмінно. Будь який графік роботи і будь-яка кваліфікація доглядальниці.

Наші новини

Для когось, хто спробував працювати доглядальницею, виявилося, що це непосильна праця. Літні, та ще й хворі люди, часто бувають примхливими, вимогливими, і іноді навіть жорстокими. При цьому, є професійні доглядальниці, для яких це просто робота і навіть більше того, вони не поміняли б її ні на яку іншу.

2017

Google Яндекс.Метрика