Підвищення кваліфікації для домашнього персоналу - можливості і рішення.


28.08.2008

Будь-яка професія має тенденції часу і професіоналом може називатися тільки той фахівець, який йде в ногу з часом. Домашній сервіс не є винятком.

Щоб бути професіоналом, домробітниця повинна не тільки постійно працювати в цій сфері, а й постійно бути в курсі новинок в питаннях засобів прибирання, сучасної домашньої техніки, знати кращі сервісні служби і оновлювати свою базу знань з технологій збирання, догляду за гардеробом, сервіровці, приготуванню страв. Знання іноземної мови для домробітниці теж є великою перевагою. Відповідно, професійна домробітниця постійно поповнює свої знання та навички, отримуючи інформацію з різних джерел, наприклад, інтернет, друковані видання, курси домробітниць, кулінарні майстер класи, курси іноземних мов, курси флористики, курси крою та шиття і т.д.

Професійний сімейний кухар бере участь у кулінарних шоу і конкурсах, поповнює знання і майстерність на кулінарних майстер класах і, переважно, сам проводить кулінарні майстер класи, бере участь у виставках і ярмарках, відвідує ресторани з гарною кухнею, щоб бути в курсі тенденцій і т.д .

Садівник, для підтримки професіоналізму, відвідує майстер-класи флористики, ландшафтного дизайну, поповнює знання з преси, літератури, інтернету, відвідує тематичні виставки тощо

Няня постійно цікавиться тенденціями в питаннях розвитку, догляду та виховання дітей, отримує інформацію з преси, інтернету, телебачення, відвідує курси нянь, няня вихователь може відвідувати майстер класи за методиками раннього розвитку, надання першої медичної допомоги, кулінарні майстер класи з дитячій кухні, няня к грудничку може відвідувати курси дитячого масажу, грудничкового плавання і т.д.

Гувернантка, щоб розвивати і навчати дитину, повинна багато знати і вміти сама. Так вона може постійно отримувати додаткові знання з літератури, історії, мистецтва, дитячої психології, іноземних мов, навчитися якогось виду спорту, який цікавий дитині, з яким гувернантка працює. Гувернантка так само може відвідувати кулінарні майстер класи з дитячого харчування, курси водіння, фотографії і т.д. Будь-які знання гувернантка або гувернер можуть передавати дитині.

Кожен з фахівців домашнього сервісу може і повинен розвиватися у своїй професії. Тільки так він вважатиметься професіоналом.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім займається професійним підбором таких фахівців, як домробітниця Київ, покоївка Київ, няня Київ, гувернантка Київ, сімейний кухар Київ, сімейні пари Київ, сімейний водій Київ, доглядальниця Київ, компаньйонка, економка Київ, керуючий будинком, охоронець будинку і багато інших. Крім того, агентство Милий Дім пропонує навчання домробітниць, сімейних кухарів, няньок і гувернанток. У нас постійно проходять курси домробітниць, курси кухарів, кулінарні майстер класи і найближчим часом ми відкриваємо курси нянь і гувернанток.

Наші новини

Будь-яка професія має тенденції часу і професіоналом може називатися тільки той фахівець, який йде в ногу з часом. Домашній сервіс не є винятком.

2017

Google Яндекс.Метрика