Чи варто няні пропонувати батькам своє бачення по якимось питанням щодо дитини.


13.08.2014

Професійна няня в силу свого досвіду і знань володіє певною професійною інформацією, яку поповнює під час своєї роботи. Ці знання повинні носити в першу чергу академічний характер, тобто няня повинна володіти науковими знаннями в галузі дитячої психології, здоров'я дітей, методів виховання та розвитку, які дає академічну освіту і різні курси підвищення кваліфікації. Крім того, няня може володіти популярними думками та додатковою інформацією, яку можна отримати з популярних журналів, теле-і радіопрограм. Важливо, щоб няня могла грамотно аналізувати таку інформацію.

Будь-які батьки хочуть кращого для своїх дітей. Звичайно, враховуючи той факт, що няня знаходиться цілий день поруч з дитиною і знає про нього інколи більше батьків, думка няні має бути достатньо важливим і вагомим для батьків. Який настрій у дитини, чому він вередує, чому не хоче виконувати ті чи інші прохання, як він себе почуває, які зміни на психологічному чи фізичному рівні відбуваються з малюком, все це в першу чергу бачить няня і, якщо вона грамотна і не байдужа, то її бачення щодо вирішення тих чи інших питань, пов'язаних із здоров'ям, вихованням чи розвитком дитини, повинно бути прийнято до відома і враховано при прийнятті рішення.

Няня до немовляти перша помітить найменші зміни настрою і зможе припустити, що в даний момент відбувається з малюком. Няня вихователь зможе брати участь в обговореннях з батьками будь-яких питань, пов'язаних з проблемами спілкування дитини з однолітками. Гувернантка може допомогти визначитися батькам з нахилами дитини, щоб прийняти рішення в яку секцію його здавати.

Якщо вам потрібна няня до дитини в Києві, наприклад няня вихователь або няня к грудничку, або ви хочете знайти гувернантку в Києві, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Наше агентство здійснює не тільки підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті, а й пропонує професійне навчання нянь і гувернанток в Школі гувернанток.

Наші новини

Професійна няня в силу свого досвіду і знань володіє певною професійною інформацією, яку поповнює під час своєї роботи.

2017

Google Яндекс.Метрика