Помічниця по господарству - що означає назва посади.


29.08.2009

Деякі сім'ї, які цілком справляються з домашніми обов'язками до певних обставин, при виникненні таких обставин опиняються перед необхідністю скористатися послугами Помічниці по господарству. Які це обставини і хто така помічниця по господарству.

Обставини можуть бути різними, наприклад, поява дітей у сім'ї, зміни умови праці, бажання частіше подорожувати, розширення кола інтересів і т.д. Домашнє господарство в таких ситуаціях починає страждати і з'являється необхідність у допомозі. Зазвичай, таким сім'ям не потрібні послуги професійної домробітниці, в даних випадках родині потрібна домробітниця без досвіду, хороша господиня, яка буде «на підхваті», там, де найбільше потрібна допомога - приготувати сніданок родині, зібрати дітей до школи, прибрати, попрати, погладити, купити продукти і т.д. Це досить економний і правильний підхід до вирішення питання. Господиня будинку визначає обсяги роботи на кожен день і, часто, цей обсяг ділиться між усіма членами сім'ї, а не покладається на одну помічницю по господарству. В дану посаду входять функції домробітниці, в першу чергу, а так же няні, кухарі, іноді навіть садівника, доглядальниці, компаньйонки і економки. Всі ці функції помічниця виконує, як будь-яка господиня у власному будинку. Це позбавляє сім'ю від необхідності наймати домашній персонал в повному обсязі або платити високі оклади професіоналам. При цьому сім'я повинна приводити свої очікування відповідно до можливостями, оскільки не можна бути професійним сімейним кухарем, професійної нянею і професійної домробітницею одночасно. Хоча й такі фахівці теж зустрічаються.

Не дивлячись гадану легкість в підборі помічника по господарству, краще щоб такий підбір взяло на себе агентство з підбору домашнього персоналу в Києві. Коли у майбутнього кандидата немає досвіду аналогічної роботи і рекомендацій потрібен професійний підхід до визначення потенціалу та особистісних характеристик. Довірте це професіоналам. Агентство домашнього персоналу Милий Дім надає послуги з підбору домашнього персоналу, а також навчання домашнього персоналу в Києві та консультації з планування та управління домашнім персоналом.

У нас ви знайдете таких фахівців, як домробітниця або покоївка в Києві, професійна няня до дитини або гувернантка, гувернер, няня до немовля або няня вихователь, садівник або господарник, сімейний водій або особистий водій, сімейний кухар, економка або управляючий будинком.

Наші новини

Деякі сім'ї, які цілком справляються з домашніми обов'язками до певних обставин, при виникненні таких обставин опиняються перед необхідністю скористатися послугами Помічниці по господарству. Які це обставини і хто така помічниця по господарству.

2017

Google Яндекс.Метрика