Коли починати пошук няні, якщо ви чекаєте поповнення


28.08.2014

Якщо на сімейній раді прийнято рішення, що потрібна няня до малюка, який скоро має з'явитися, цим питанням варто зайнятися на останньому місяці вагітності і навіть трохи раніше. Пошук фахівця може зайняти від декількох днів до декількох тижнів. Є кілька варіантів пошуку, можна спробувати знайти няню самостійно по оголошеннях, можна попросити своїх знайомих і близьких рекомендувати хорошого спеціаліста або можна звернутися в агентство домашнього персоналу, що зарекомендувало себе на ринку даних послуг.

Для початку, визначте бюджет на няню, особливо, якщо він обмежений. Не забудьте врахувати вартість послуг агентства з підбору персоналу. Тільки у випадку, якщо ви не обмежені в засобах, фінансове питання може бути на останньому місці.

Потім визначитеся, якого фахівця ви шукайте. Розбийте це питання на кілька частин і послідовно обговоріть їх в колі сім'ї:

  1. Які обов'язки і відповідальність ви хочете покласти на няню.
  2. Як довго вам можуть знадобитися послуги няні. Від цього залежатимуть вимоги до професійних якостей няні. Якщо вам потрібна така помічниця, яка буде з дитиною від народження до школи, можна спробувати знайти фахівця- універсала з медичним і педагогічним освітою або з аналогічним досвідом роботи.
  3. Професійні дані няні, тобто освіта, досвід, додаткові знання і навички. Наприклад, навички навчання дитини грудничкового плавання, динамічної гімнастики, профілактичного або лікувального масажу, знання методик раннього розвитку та ін.
  4. Особисті характеристики няні, т.е рівень гнучкості, доброзичливість, хороші навички комунікації, грамотна мова, презентабельний зовнішній вигляд, хороша внутрішня мотивація. Важливо, щоб усім членам сім'ї було комфортно спілкуватися з нянею.
  5. Тепер визначте організаційні моменти:
  6. Як здійснюватиметься робоча комунікація між вами і помічницею. Наприклад, з яких питань няня може вам дзвонити в будь-який час.
  7. Графік роботи помічниці буде прямо залежати від відповіді на попереднє запитання. Він може бути від кількох годин на день до цілодобового позмінного чергування.
  8. Умови роботи, які ви готові запропонувати. Від того, наскільки чітко ви для себе визначтеся з цими питаннями, багато в чому буде залежати успішність вашої співпраці.

Після того, як ви дасте собі відповіді на ці питання, задумайтеся, яку роль і відповідальність щодо своєї дитини будете грати ви - батьки. Це допоможе вам надалі не потрапити в залежність від послуг фахівців і зберегти повноцінну зв'язок з вашою дитиною. Іноді батьки в відсутність няні не можуть нагодувати дитину або укласти його спати без сліз і опорів, тоді як у няні це виходить без особливих зусиль.

Тільки після вирішення всіх цих питань ви будете готові зустрічатися з потенційними нянями, відібраними для вас професіоналами. І не забувайте про головне - довіряйте своїй інтуїції.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім допоможе вам визначитися з вимогами до няні, організацією роботи няні і підбере найкращу няню для вашого малюка. Няня до немовля, няня вихователь, гувернантка та іншої домашній персонал в Києві і передмісті - професійний підбір від агентства Милий Дім.

Наші новини

Якщо на сімейній раді прийнято рішення, що потрібна няня до малюка, який скоро має з'явитися, цим питанням варто зайнятися на останньому місяці вагітності і навіть трохи раніше.

2017

Google Яндекс.Метрика