Як розрахувати необхідність в персоналі для дому.


28.07.2009

При розрахунку необхідної кількості персоналу для дому необхідно відштовхуватися від таких факторів, як ефективність роботи персоналу, комфорт сім'ї, довгострокова перспектива співробітництва, фінансова доцільність.

Залежно від пріоритетів, ці чотири фактори будуть реалізовані в більшій чи меншій мірі. Так, наприклад, якщо сім'я високо цінує професіоналізм і максимальні стандарти якості, то необхідно виходити з чинника ефективності на першому плані. Тобто наймати професійний персонал для дому та раціонально використовувати їх працю. Це означає, що на одну хатню робітницю, наприклад, має припадати не більше 400 м.кв. площі, що прибирається з урахуванням ведення гардероба. На одного садівника має припадати не більше 50 соток території для професійного догляду. Для ефективного догляду та виховання дитини няню не варто перевантажувати домашньою роботою типу прибирання будинку і приготування їжі на всю сім'ю.

Якщо все ж в пріоритеті комфорт сім'ї, яка не хоче бачити велику кількість персоналу в будинку, при цьому не хоче плинності кадрів і розраховує на довгострокову перспективу співробітництва, варто зменшити кількість персоналу на користь виклику сервісних служб. Це означає, що за будинком буде доглядати одна домробітниця, не залежно від його величини, при цьому практично весь одяг, домашній текстиль, взуття здавати в хімчистки та спеціалізовані служби, для генеральних прибирань запрошувати клінінгові компанії, їжу замовляти з ресторанів і т.д.

Якщо для сім'ї єдиним пріоритетом є економія коштів, то треба бути готовими до постійної текучці персоналу. У таких ситуаціях запрошується персонал для дому на мінімальну оплату з максимальним завантаженням по всіх напрямках роботи і мінімальною кількістю часу для відпочинку. Зазвичай, персонал не затримується більше 3х місяців на такій роботі.

На яких умовах запрошується домробітниця, садівник, няня або керуючий для дому, в якому режимі працюватиме гувернантка, господарник, сімейний кухар або економка, вирішувати роботодавцю. А от наскільки успішним буде така співпраця, покаже час.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім пропонує підбір домашнього персоналу Київ і область, а так само консалтинг з питань підбору та управління персоналом. У нас ви можете зробити запит на послуги домробітниці, няні, гувернантки, послуги сімейного кухаря, послуги садівника або доглядальниці, послуги економки або керуючого будинком, просто зателефонувавши і зробивши запит «шукаю домробітницю», «шукаю покоївку», «шукаю садівника», «шукаю няню »та ін

Наші новини

При розрахунку необхідної кількості персоналу для дому необхідно відштовхуватися від таких факторів, як ефективність роботи персоналу, комфорт сім'ї, довгострокова перспектива співробітництва, фінансова доцільність.

2017

Google Яндекс.Метрика