Відпустка для домашнього працівника - варіанти і особливості.


13.07.2008

Домашній персонал, працюючи на постійних умовах, так само, як будь-який інший працівник може реалізувати своє право на відпочинок. Відпустка в домашньому сервісі, як правило, надається працівникам, на основі домовленості перед початком роботи. Зазвичай, якщо сім'я їде у відпустку, в цей час надається відпустка і домашньому персоналу. У той же час, якщо сім'я потребує того, щоб домробітниця, няня, гувернантка, економка або сімейний кухар супроводжували їх у поїздці за кордон, то відпустка таким працівникам надається в інший час. Відпустка має бути оплачуваним і виплата відпускних повинна проводитися до початку відпустки. На практиці, це відбувається так тільки тоді, коли працівник і роботодавець обумовлюють подробиці умов роботи до початку співробітництва. Домробітниця, сімейний кухар, садівник, економка, сімейний водій або няня, що працюють на не повну зайнятість, повинні обумовлювати умови відпуску заздалегідь, інакше на нього буде складно розраховувати. У сім'ях, де працює економка або керуючий будинком, питаннями відпусток займаються саме вони. Економка або керуючий повинні заздалегідь подумати про тимчасову заміну працівника, тобто найняти тимчасово домробітницю, сімейного кухаря або господарника, щоб господарі будинку не відчули відсутності персоналу.

Постійний або тимчасовий домашній персонал в Києві вам допоможе знайти агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім. Няні, домробітниці, садівники або сімейні водії, гувернантки або сімейні кухарі, економки та керуючі, господарники і сімейні пари, будь-які фахівці домашнього сервісу - наша спеціалізація.

Наші новини

Домашній персонал, працюючи на постійних умовах, так само, як будь-який інший працівник може реалізувати своє право на відпочинок. Відпустка в домашньому сервісі, як правило, надається працівникам, на основі домовленості перед початком роботи.

2017

Google Яндекс.Метрика