Няня для підготовки дитини до школи - чого очікувати батькам.


28.09.2008

Коли дитині залишилося всього рік-два до школи і батьки не хочуть віддавати його в дитячий сад, вони знаходять альтернативне рішення - школи раннього розвитку, репетитор з підготовки до школи або няня. Але не просто няня, а такий фахівець, який здатний грамотно і цілеспрямовано підготувати дитину до школи, щоб малюку було спокійно і комфортно в свій найперший рік навчання в школі.

Завдання такої няні або репетитора, підготувати дитину, як з усіх предметів, необхідним для проходження тестування в школі, так і навчити дитину вільно мислити, бути посидючим, уважним і дисциплінованим, поважних до інших учням і до вчителів. Це завдання спільна для батьків і няні. Важливо знайти такого фахівця, який здатний дати н просто обмежені знання з письма та рахунку, але навчити дитину любити знання, із задоволенням отримувати нову інформацію, вирішувати логічні задачки, відповідно до її віку і навіть більше, дати позитивний настрій на майбутнє навчання дитині.

Здійснюючи підбір няні для підготовки дитини до школи, важливо звертати увагу не тільки на аналогічний досвід, а й на особистісні характеристики кандидата.

Якщо вам потрібна няня Київ, звертайтеся в агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім. Ми спеціалізуємося на таких питаннях, як підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті.

Якщо ви розглядаєте вакансії няні в Києві, запрошуємо відвідати розділ Вакансії на нашому сайті. Тут ви зможете знайти актуальні вакансії няні з проживанням або без проживання, няні до немовля або няні вихователя, няні на повну зайнятість або на часткову.

Наші новини

Коли дитині залишилося всього рік-два до школи і батьки не хочуть віддавати його в дитячий сад, вони знаходять альтернативне рішення - школи раннього розвитку, репетитор з підготовки до школи або няня.

2017

Google Яндекс.Метрика