Критерії відбору домашнього персоналу - як знайти відповідного кандидата без проблем.


15.08.2014

Щоб знайти відповідного кандидата на ту чи іншу посаду в домашньому сервісі з високим ступенем точності, необхідно сформулювати критерії відбору. Для цього потрібно проаналізувати, кого ви бачите на тій чи іншій посаді. Наприклад, якщо ви хочете знайти гувернантку в Києві для дітей, варто для себе визначити з якими характеристиками вам потрібен фахівець. Так, потрібен більш строгий і вимогливий, якщо ви вважаєте, що є упущення з дисципліною або більш добрий і гнучкий, якщо ви хочете, щоб дитина була весь час веселий і задоволений. Який вік для вас був би більш прийнятний - більш молоді кандидати, підійдуть в другому випадку, вони ближче дітям і вибудовують партнерські відносини, ближче до дружніх. Кандидат постарше з великим педагогічним досвідом підійде більше в першому випадку.

При цьому не варто захоплюватися величезним переліком критеріїв, подаючи заявку в агентство з підбору домашнього персоналу або оголошення в інтернет. Якщо підбором займається професійне агентство, просто поясніть, у чому полягає завдання і що для вас важливо, хороший менеджер підбере для вас кандидатів, просто надайте йому більше свободи у виборі. У будь-якому випадку вибір і остаточне рішення за вами. Обмеження за формальними критеріями, як то вік, освіта, досвід, сімейного положення, наявність чи відсутність дітей, прописка і т.д. можуть істотно знизити вибір і не в якісну сторону.

Не формальні критерії іноді більш важливі: особисті характеристики, ставлення до роботи, мотивація та ін. Просіть у менеджера коментарі по таким характеристикам по кожному з кандидатів, яких він пропонує. Так, наприклад, сімейний кухар в Києві, якого пропонує агентство, може мати багаторічний досвід в закладах громадського харчування та відповідну освіту. При цьому такий кухар може готувати одноманітну банальну їжу і не мати поняття про корисний харчуванні. Тоді, як менш досвідчений, але більш захоплений питаннями здорового харчування кухар, з певними особистісними характеристиками може набагато більш підійти на цю вакансію і мати великі перспективи. Кандидат на гувернантку з досвідом викладання іноземної мови в середній школі може виявитися психологічно не готовий до роботи в сім'ї та індивідуальному підходу. Крім того, часто знання мови у таких викладачів більш академічне і обмежене, часто без належного вимови. При цьому молоді люди, недавно закінчили університет, мають досвід проживання та аналогічний досвід роботи за кордоном, можуть набагато більше дати вашій дитині і в плані розвитку і в плані задоволення від спілкування.

Якщо вам потрібна домробітниця в Києві, не завжди багаторічний досвід роботи може служити показником якості. Швидше треба звертати увагу на якість досвіду та особисту схильність до такої роботи.

Крім того, потрібно співвідносити вимоги до кандидата з умовами роботи, які ви можете запропонувати. Якщо ви шукайте няню до дитини на оплату нижче середнього і не найкомфортніші умови роботи, не намагайтеся встановити жорсткі критерії відбору, швидше за все, ви будете дуже довго шукати няню.

Якщо вам потрібна доглядальниця в Києві, садівник Київ, господарник чи інший домашній персонал в Києві, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Няні вихователі, няні до грудним дітям, гувернери і репетитори, охоронці і економки - повний спектр послуг у домашньому сервісі в агентстві Милий Дім.

Наші новини

Щоб знайти відповідного кандидата на ту чи іншу посаду в домашньому сервісі з високим ступенем точності, необхідно сформулювати критерії відбору.

2017

Google Яндекс.Метрика