Як правильно організувати роботу господарника в заміському будинку.


5.12.2014

Заміський будинок потребує постійної технічної підтримки і чим більше він оснащений новітньою технікою і новими технологіями, тим серйозніше і планомірніше повинен бути підхід до питань технічної підтримки.

Перш за все, потрібно знайти господарника з досвідом роботи та відповідною технічною освітою. Ідеальним варіантом буде кандидат з досвідом роботи в будівництві на різних посадах, наприклад, слюсар, сантехнік, муляр, покрівельник, електрик, столяр, плиточник-лицювальник, виконроб і т.д. , А так само з аналогічним досвідом роботи в приватних будинках, тоді він краще буде орієнтуватися в цій роботі і зможе набагато легше адаптуватися до нових обов'язків.

Якщо в будинку працює економка або керуючий заміським будинком, то вони зможуть організовувати роботу фахівця, ставити перед ним завдання, пояснювати специфіку роботи в даному заміському будинку.

господарик у заміському будинку

Господарник повинен знати, що його робоча зона знаходиться в господарській частині, де розташоване все технічне обладнання, що забезпечує комунікації будинку. В обов'язки господарника так само входить дрібний ремонт, наприклад, замінити лампочки, усунути несправності з сантехнікою, повісити картини, розібратися з непрацюючою кави машиною, пилососом або прибити карниз. Для цього господарнику не потрібно робити щоденні обходи по дому. Увійти в будинок він може тільки за дорученням економки, управляючого будинком, домробітниці або самих господарів. Зазвичай домробітниця, роблячи щоденне прибирання, повинна помічати будь-які несправності і передавати інформацію господарям будинку або управителю. Після чого, господарнику передається конкретне замовлення на усунення тих чи інших проблем. На території господарник повинен робити періодичний огляд, а також отримувати інформацію від садівника, який може першим виявити несправність, наприклад, в системі поливу та ін. Садівник може повідомити про це безпосередньо господарнику або економці, управляючому, господарям будинку, залежно від того, як прийнято в даному конкретному випадку.

підбір домашнього персоналу у агентстві милий дімЯкщо вам потрібен господарник в Києві, садівник, економка, керуючий заміським будинком або домробітниця Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Агентство Милий Дім здійснює професійний підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті.

Наші новини

Заміський будинок потребує постійної технічної підтримки і чим більше він оснащений новітньою технікою і новими технологіями, тим серйозніше і планомірніше повинен бути підхід до питань технічної підтримки

2017

Google Яндекс.Метрика