Домашній персонал - як визначити необхідність у тих чи інших працівниках.


28.08.2009

Не кожна сім'я потребує штат домашнього персоналу, де кожен буде займатися окремою функцією, домробітниця - прибиранням будинку, няня - наглядом за дітьми, сімейний кухар - приготуванням їжі, садівник - доглядом за рослинами і т.д. Питання навіть не в фінансовій доцільності, а в необхідності. Якщо кожен з членів сім'ї здатний забезпечити певний порядок, тобто знає, де повинні знаходитись речі й не залишає їх де доведеться, здатний приготувати їжу, коли є можливість, приділити увагу власним дітям, полити квіти або погладити собі одяг, то достатньо знайти домробітницю, яка допомагатиме доглядати за будинком і речами, іноді готувати або наглядати за дітьми. Ці функції будуть розподілені між усіма членами сім'ї та помічницею таким чином, що все буде в повному порядку. Якщо сім'я хоче зняти з себе будь-які турботи по будинку і не має можливості приділяти достатньо часу і уваги дітям, в цьому випадку потрібен домашній персонал, який зробить це професійно і якісно. Який з варіантів вибрати - вирішує кожна сім'я по-своєму.

Все ж, якщо домробітниця суміщає свою роботу з наглядом за дітьми, потрібно визначитися з батьками, чи повинна вона в даному випадку відкласти основну роботу і повністю приділити час дитині або від неї очікують суміщення цих функцій. Якщо очікують суміщення, необхідно обумовити питання безпеки. Наприклад, якщо домробітниця готує, то кухня може бути не безпечним місцем для дитини. Це означає, що малюк повинен знаходитися на очах у помічниці і переважно бути обмежений у русі (дитячий стільчик, манеж або просто на видному місці, займаючись улюбленим заняттям). Хорошим рішенням може стати залучення дитини в певні процеси. Полити квіти на клумбі, підмести садову доріжку, вимісити тісто і т.д. Якщо домробітниця поклала дитину спати, то потрібна радіо-няня, яка допоможе в потрібний момент залишити справи і підійти до малюка.

Якщо вам потрібна помічниця по будинку, домробітниця Київ, домробітниця з проживанням, або ви хочете знайти няню в Києві або інший домашній персона в Києві, звертайтеся в агентство Милий Дім.

Наші новини

Не кожна сім'я потребує штат домашнього персоналу, де кожен буде займатися окремою функцією, домробітниця - прибиранням будинку, няня - наглядом за дітьми, сімейний кухар - приготуванням їжі, садівник - доглядом за рослинами і т.д.

2017

Google Яндекс.Метрика