Як няня / гувернантка може стати жертвою шахрайства.


24.01.2013

Обережно! Діють професійні шахраї!

Нещодавно стався випадок, про який хотілося б розповісти нашим претендентам на посади няня або гувернантка. На адресу агентства прийшов лист (англійською мовою) , від імені менеджера концерну Mercedes Benz, щойно спрямованого в Британський офіс з Німеччини, в якому говорилося «шукаю няню для трьох дітей». У листі згадувалося, що їх мати, яка померла, була слов'янкою і, тому, йому потрібна няня киянка (українка), яка повинна говорити російською і трохи англійською мовами. У додатку були прикріплені фото родини. Умови оплати виглядали вельми привабливо, річний контракт, проживання в сім'ї в Англії і зарплата 3000 фунтів стерлінгів (близько 5000$).

Менеджер агентства відправив відповідь, в якому виклав умови роботи агентства клієнту і відправив договір про співпрацю, одночасно почавши пропонувати вакансію кандидатам, які володіють англійською мовою, щоб прискорити процедуру пошуку няні. У відповідь на нашу пропозицію, одна няня / гувернантка, яка в цей момент працювала за контрактом за кордоном, дуже швидко відгукнулася і поділилася з нами наступною інформацією.

Близько року тому на її адресу надійшло аналогічну пропозицію, яка зацікавила її і вона почала переговори по електронній пошті. Її кандидатурою зацікавилися і запропонували їй роботу. Почалася підготовка до отримання візи, всі витрати по якій, в т.ч. і по перельоту до місця роботи (в Англію ) потенційний роботодавець поклав на себе. Няня повинна була відправити резюме та ксерокопію закордонного паспорта , щоб отримати запрошення . Після того, як няня виконала ці вимоги, майбутній роботодавець в якості страховки на випадок невдалого результату випробувального терміну, попросив няню відкрити на її ім'я рахунок в Англії і перевести туди 2000$, щоб вона могла безперешкодно повернутися на батьківщину. Няня / гувернантка виконала цю вимогу, оскільки вимога здалася їй цілком раціональною, і рахунок відкривався на її ім'я. Наступного дня роботодавець зажадав щоб няня перевела на свій рахунок ще додаткову суму на якісь витрати, що насторожило героїню нашої розповіді і вона відразу ж поїхала у відділення банку, в якому напередодні здійснила грошовий переказ і зажадала повернути цю суму назад на її рахунок в Києві. Коли співробітник банку перевірив її рахунки, виявилося, що гроші були зняті в Англії в той же день, коли і були перераховані нею. Як з'ясувалося, в Англії досить мати копії документів, щоб зняти гроші з чужого рахунку. Наша няня / гувернантка, на жаль не змогла повернути свої гроші. Але поділилася цією інформацією з нами, щоб ми змогли попередити Вас про такий можливий варіанті.

Оскільки на адресу агентства від «роботодавця» так і не прийшла відповідь, ми зрозуміли, що шахраї не планували зв'язуватися з агентством, лист на нашу адресу потрапило випадково. Їхні жертви - це приватні особи - няні й гувернантки, які в пошуках роботи погоджуються на привабливі умови і стають жертвами обману.

Ми бажаємо всім, хто шукає роботу, обов'язково знайти те, що Ви шукайте, і ніколи не стати жертвами шахраїв .

Якщо Вам потрібна робота нянею, рекомендуємо подивитися розділ вакансій на сайті агентства "Милий Дім".

Наші новини

Нещодавно стався випадок, про який хотілося б розповісти нашим претендентам на посади няня або гувернантка. На адресу агентства прийшов лист (англійською мовою) , від імені менеджера концерну Mercedes Benz , щойно спрямованого в Британський офіс з Німеччини, в якому говорилося «шукаю няню для трьох дітей».

2017

Google Яндекс.Метрика