Як знайти няню в Києві за 3 дні.


22.12.2014

Що робити, коли вам терміново потрібна няня? Якщо вам потрібна няня на «вчора», краще запасіться терпінням і хоча б 3 днями часу.
Швидше, зі збереженням якості може вийти, тільки якщо ви працюєте вже не перший день із професійним агентством домашнього персоналу в Києві, яке добре знайоме з вашими вимогами та умовами, має з вами укладений договір і довірчі відносини, а ви, зі свого боку довіряєте даним агентству та професіоналізму менеджерів, що підбирають для вас домашній персонал. Якщо ж поки таких партнерських відносин з агентством домашнього персоналу немає, тоді повертаємося до попереднього варіанту «шукаю няню за 3 дні» і ваші дії можуть бути наступними.

  1. Знайдіть одне -два агентства домашнього персоналу в Києві з найкращою репутацією, здатних робити професійний відбір кандидатів.
  2. Подайте заявку з реалістичними вимогами та умовами роботи для няні.
    Відразу повідомте про терміновість вакансії і готовність проводити співбесіди в найближчі дні. Один день піде повністю на підбір персоналу, два наступних можна запланувати для проведення співбесід.
  3. Не намагайтеся організувати багато співбесід, сконцентруйтеся на якості. За один раз рекомендуємо проводити не більше 4 співбесід і не більше 2х разів на день.
  4. Для того, щоб співбесіди мали максимальний результат, до них треба підготуватися (питання кандидатам на вакансії няні, інформація про вакансії і умовах роботи). Не забудьте робити позначки і записи на резюме кандидатів, так ви зможете порівняти всіх кандидатів після закінчення всіх зустрічей.
  5. Додатково ви можете повідомити всім знайомим і близьким про те, що вам терміново потрібна няня дитині.
  6. Не намагайтеся знайти няню за 3 дні через інтернет, шансів дуже мало знайти в строк і відповідну очікуванням. Для ефективного пошуку через інтернет необхідно значно більше часу.

Якщо ж у вас достатньо часу на пошуки няні, тоді використовуйте його максимально ефективно. В даному випадку ви можете розширити пошук, наприклад, подавши самостійно оголошення на сайти «шукаю няню Київ», або переглядати вакансії няня на сайтах, уважно відбираючи вподобаних кандидатів по заданим критеріям.

як знайти няню в києві за 3 дніНяня до дитини - дуже важливий учасник виховного процесу, тому до її пошуку необхідно поставитися серйозно.
Агентство домашнього персоналу Милий Дім здійснює підбір домашнього персоналу в Києві та найближчому передмісті - няні, гувернантки, садівники і водії, господарники і сімейні пари, економки і репетитори, весь домашній персонал від агентства домашнього персонал Милий Дім. А так же курси домробітниць, навчання нянь і гувернанток, курси кухарів, кулінарні майстер класи в Києві.

Наші новини

Що робити, коли вам терміново потрібна няня? Якщо вам потрібна няня на «вчора», краще запасіться терпінням і хоча б 3 днями часу.

2017

Google Яндекс.Метрика