Як знайти професійну домробітницю


26.02.2012

Професійна домробітниця - велика рідкість на ринку домашнього персоналу України, не дивлячись на щорічний приплив претендентів в домашній сервіс. І ситуація погіршується тим, що, як правило, домробітниця починає свою «кар'єру» з практики на робочому місці, часто завдаючи шкоди не тільки майну, речам, а також іноді і репутації роботодавця. Що в свою чергу негативно позначається на іміджі професії домробітниця в Києві і країні в цілому.

Часто клієнти, звертаючись в спеціалізовані агентства, встановлюють численні критерії відбору, спираючись на свій попередній досвід і сподіваючись уникнути негативних моментів.

Наші рекомендації при підборі домробітниці наступні:

1 . Розглядайте широкий віковий діапазон (наприклад, 25-55 років), не обмежуйте вік кандидатів невеликим проміжком, наприклад в 5 років, це значно збільшить Ваш вибір, скоротить термін пошуку і збільшить шанси знайти професійну домробітницю. Якість роботи домробітниці та її ставлення до праці далеко не завжди залежать від віку.

2 . Намагайтеся уникати стереотипів (підбір за фотографіями, формальним даними, гороскопам, сімейним станом і т.д)

3 . Звертайте увагу на відповідність навичок домробітниці з Вашими обсягами робіт, часто домробітниця може виконувати різні функції в різних сім'ях. Є домробітниці, що спеціалізуються на вузькому вигляді послуг, наприклад, лише ведення гардероба, або тільки прибирання. Часто домробітниця може виконувати широкий спектр послуг (прибирання, прання, прасування, приготування, догляд за дітьми, догляд за домашніми рослинами, тваринами, оплата рахунків, контроль роботи сервісних служб та ін.)

4 . Якщо Ви ведете пошук домробітниці через спеціалізоване агентство, прислухайтеся до рекомендації менеджера, який може охарактеризувати особистісні якості кандидата, які впливають на професійну поведінку і етику.

5 . Кількість запропонованих агентством кандидатів не завжди гарантує якість. Серйозно поставтеся до вибору агентства.

6 . Звертайте увагу на професійну поведінку та етичні норми. Набагато легше навчити професійним навичкам, ніж професійній етиці .

Якщо перед Вами виникло питання пошуку професійної домробітниці, звертайтеся в агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім, і ми зробимо все, щоб ви отримали те, що шукайте .

Наші новини

Професійна домробітниця - велика рідкість на ринку домашнього персоналу України, не дивлячись на щорічний приплив претендентів в домашній сервіс.

2017

Google Яндекс.Метрика