Як краще визначити графік роботи, якщо Вам потрібна няня.


13.08.2013

Перш за все, потрібно визначиться,для яких цілей Ви запрошуєте няню.

Якщо Ви виходите на роботу і залишаєте вдома малюка на няню, то години її роботи повинні перекривати, крім Вашого робочого часу, час на те, щоб Ви дісталися на роботу і з роботи, час на вирішення будь-яких особистих питань (перукарні, зустрічі з друзями, розваги).

Якщо Ви не працюєте, то визначитеся, який час Ви можете присвятити дитині і скільки часу Ви хочете мати на відпочинок і вирішення особистих питань .

Потім визначтеся з бюджетом, який Ви готові витратити, запросивши на роботу няню.

Найбільш затребуваним графіком для няні до грудних дітей є подобовий, з яких найоптимальнішим є 2 / 2 - 3 / 3 доби. Для мами - це цілодобова професійна підтримка і можливість спілкуватися з дитиною із задоволенням. Няня, працюючи за таким графіком, має можливість відпочити і відновитися після робочої зміни, щоб з гарним настроєм та енергією вийти на наступну зміну.

Няня - вихователь, що працює з дітьми після 2х років, буде затребувана на графік позмінний 2 / 2 - 7 /7 діб або на 5ти денний робочий графік. Тривалі зміни оптимальні для іногородніх нянь.

Для батьків, які хочуть і мають можливість присвячувати більше часу своїм дітям, буде актуальним запросити няню на вечори і на вихідні дні на кілька годин. Треба врахувати, що такий графік рідше затребуваний з боку кандидатів на няню.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім надає консультаційну допомогу клієнтам у питаннях підбору персоалу.

 

Наші новини

Ви хочете знайти няню і вирішуєте питання, який графік її роботи буде для Вас найбільш оптимальним. Коли няня вийде на роботу не завжди буде можливість змінювати графік під Ваші «несподівано виниклі» потреби .

2017









Google Яндекс.Метрика