Як няня або гувернантка можуть грамотно організувати дозвілля дітей.


6.08.2010

Однією з основних задач гувернантки або гувернера, є організація дозвілля дітей. Так само, якщо в задачі няні до дитини входить організація його дозвілля, вона повинна вміти планувати вільний час дитини так, щоб він проводив його з користю. Навіть няня до немовля може придумати, як з користю використати час неспання дитини, щоб допомогти його розвитку.

Якщо в сім'ї декілька дітей, треба намагатися продумувати дозвілля, щоб культурні, розважальні та спортивні заходи були розраховані на всіх дітей сім'ї, навіть якщо вони різновікові. Звичайно, якщо різниця у віці значна, то таких спільних заходів буде менше, ніж коли діти мають відносно не велику різницю у віці.

Кожен тиждень має бути запланована з розрахунком, щоб включати приблизно рівна кількість творчих, спортивних, культурних та розважальних заходів. Тобто гувернантка, гувернер або няня до дитини мають запропонувати дітям хоча б два спортивних заходи (теніс, баскетбол, ковзани, танці, верхова їзда, боротьба та ін), одне або декілька культурних заходів (ляльковий театр, кінотеатри, дитячі музичні концерти, спектаклі , картинні галереї), пізнавальні заходи (планетарій, зоопарк, дельфінарій, музеї та ін). Для няні в Києві не представить складності знайти події та заходи, які будуть цікавими і пізнавальними дитині.

Якщо ви хочете знайти няню Київ, знайти гувернантку, або вам потрібна няня до немовля Київ чи потрібна няня до дітей Київ, агентство домашнього персоналу Милий Дім допоможе вам знайти професіоналів.

Якщо у вас вже є няня до дітей, з якою ви не хочете розлучатися, але хотіли б підвищити її кваліфікацію, агентство Милий Дім пропонує професійне навчання в Києві гувернанток і нянь - вихователів у Школі гувернанток.

Наші новини

Однією з основних задач гувернантки або гувернера, є організація дозвілля дітей. Так само, якщо в задачі няні до дитини входить організація його дозвілля, вона повинна вміти планувати вільний час дитини так, щоб він проводив його з користю.

2017

Google Яндекс.Метрика