Додаткові функції садівника, працюючого в заміському будинку.


31.07.2014

Садівник, як і будь-який інший фахівець, крім основних функцій при роботі в заміському будинку має додаткові функції. Часто вимогою при пошуку садівника може бути наявність водійських прав та водійського стажу. Це пов'язано з тим, що додатковими завданнями можуть бути закупівлі садового інвентарю та засобів по догляду за садом і боротьбі з шкідниками. В даному випадку, працівникові виділяється робочий автомобіль, на якому він здійснює планові закупівлі. Якщо ж садівник не має водійських прав, то йому виділяється автомобіль з водієм. Ще одним з доручень може бути доставка персоналу для дому на робоче місце і назад. Якщо в будинку є баня і немає господарника, то ще одним дорученням може бути топка лазні і підготовка її до використання і після нього. Так само мангал або камін можуть стати додатковими об'єктами уваги для садівника.

додаткові функції садівникаІноді в обов'язки садівника входить догляд за водоймами, зарибненими ставками. Так же фахівець по саду може стежити за системою поливу і бути відповідальним за її робочий стан.

Прибирання снігу взимку, прибирання опалого листя, догляд за територією - це теж з великою ймовірністю буде входити в обов'язки фахівця по догляду за садом.

Якщо в сім'ї є домашні тварини, які гуляють по території будинку, за ними теж може знадобитися певний нагляд і догляд, які іноді так само виконують садівники.

Якщо вам потрібен садівник в Києві або передмісті, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Домашній персонал в Києві, будь-які фахівці в сфері обслуговування приватного житла і сім'ї - це наша спеціалізація.

Якщо ви шукайте вакансії садівника в Києві, відвідайте нашу сторінку з вакансіями.

Наші новини

Садівник, як і будь-який інший фахівець, крім основних функцій при роботі в заміському будинку має додаткові функції. Часто вимогою при пошуку садівника може бути наявність водійських прав та водійського стажу.

2017

Google Яндекс.Метрика