Домробітниця на часткову зайнятість або гнучкий графік - переваги роботи


28.10.2008

Робота домробітницею буде особливо цікава претендентам, які претендують на гнучкий графік або часткову зайнятість. Наприклад, мами, яким необхідно приділяти багато часу своїм дітям, можуть знайти роботу домробітницею на 1-3 дні на тиждень. Домробітниця на 1 раз на тиждень, як правило, запрошується для роботи в невеликих квартирах Києва. Крім того, цей день може не фіксуватися, тобто графік може бути гнучким, і така робота не нормується за часом жорстко, тобто працівник сам регулює, скільки часу потрібно йому на якісне прибирання даного приміщення.

Часткова зайнятість так само може бути важлива для тих, у кого є основна робота, яка не приносить великого доходу, і яку з якихось причин працівник не може залишити. В даному випадку, робота домробітниці Київ буде, як додатковий заробіток. Так само, робота хатньою робітницею на часткову зайнятість буде цікава людям, з певними обмеженнями по здоров'ю, наприклад жінкам, яким протипоказана сидяча робота і робота за комп'ютером.

Якщо вам потрібна домробітниця Київ, агентство Милий Дім підбере для вас фахівця будь-якої кваліфікації, на будь-який графік роботи: покоївка або домробітниця на 1 день в тиждень, на 2-3 дня, позмінно, домробітниця з проживанням або домробітниця на повну зайнятість без проживання.

Якщо вам потрібна робота хатньою робітницею в Києві, Агентство домашнього персоналу Милий Дім буде раде запропонувати вам наші відкриті вакансії після успішного проходження вами співбесіди в нашому офісі і нескладної процедури оформлення в базу даних.

Для тих, хто не працював у домашньому сервісі, і шукає курси домробітниць, ми пропонуємо навчання в нашій Школі домробітниць.

Наші новини

Робота домробітницею буде особливо цікава претендентам, які претендують на гнучкий графік або часткову зайнятість. Наприклад, мами, яким необхідно приділяти багато часу своїм дітям, можуть знайти роботу домробітницею на 1-3 дні на тиждень.

2017

Google Яндекс.Метрика