Домробітниця з проживанням в Києві - як адаптуватися в перші тижні роботи в сім'ї.


25.08.2014

Кожному з нас хочеться, щоб робота приносила задоволення. Для домробітниці з проживанням, яка вперше прийшла на нову роботу в будинок, дуже важливі перші тижні роботи, які зададуть тон подальшого спілкування з родиною. Що необхідно зробити і як необхідно себе вести в ці перші тижні.

Перш за все, постарайтеся отримати ввідні інструкції на місці.

Попросіть, щоб роботодавець приділив вам трохи уваги, провів по вашій робочій території, ознайомив з обсягами робіт, познайомив з усіма, з ким вам доведеться контактувати, показав, де знаходяться кошти прибирання і домашня збиральна техніка, пояснив, як проходитиме ваша робоча комунікація і в якому порядку вирішуватимуться робочі питання. Під час такої інструкції необхідно визначитися з очікуваннями і вимогами роботодавця.

домробітниця з проживанням - як адаптуватись у новому домі

У перші кілька днів цілком прийнятним буде задавати питання, що стосуються ефективної організації роботи та побажань роботодавця і всіх членів сім'ї.

Коли домробітниця вже приступила до роботи, їй слід не ставити запитання цілий день по ходу роботи, а записувати в щоденник і уточнювати стразу кілька в той час, який зручно роботодавцеві для обговорення та яке ви завчасно обмовили. Насправді деякі питання відпадуть у міру вашого ознайомлення з територією. Потрібно розуміти, що вже через пару тижнів ці питання будуть не доречні. До того часу домробітниця або покоївка повинна добре знати місце для кожної речі в будинку і чітко орієнтуватися в своїх обов'язках та організації свого робочого дня.

Професійна домробітниця повинна пам'ятати про гарний настрій, яке краще сприймати, як прямий обов'язок.

Адже ваша енергетика мимоволі передаватиметься членам сім'ї та іншим працівникам. Будьте привітні і доброзичливі по відношенню до всіх без винятку членам сім'ї і навіть домашнім тваринам. Не намагайтеся дружити з членами сім'ї, домробітниці приходять в будинок, щоб надавати професійну послугу, а не ставати друзями або членами сім'ї. Хоча взаємна повага і глибока симпатія буде великою удачею і нагородою для обох сторін.

А головне в роботі домробітниці - своєю працею і повагою до членів сім'ї заслужити високу оцінку і повагу до своєї праці і довгий, приємне і плідну співпрацю вам забезпечено.

Професійні покоївки, домробітниці Київ, фахівці з VIP гардеробу, кухарі та інші фахівці, що забезпечують догляд за будинком, послуги родині і догляд за віп гардеробом, а так же фахівці, що працюють з дітьми - няні до немовлят, няні вихователі, гувернантки, гувернери, репетитори англійської мови, репетитори з підготовки до школи та інші, можуть знайти вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім.

 

Наші новини

Кожному з нас хочеться, щоб робота приносила задоволення. Для домробітниці з проживанням, яка вперше прийшла на нову роботу в будинок, дуже важливі перші тижні роботи, які зададуть тон подальшого спілкування з родиною.

2017

Google Яндекс.Метрика