Домробітниця - як поєднати роботу по дому з приготуванням їжі для родини.


20.08.2014

Коли ви приймаєте пропозицію по роботі на домробітницю з приготуванням, зважте всю інформацію про обсяги роботи, вимоги роботодавця до якості роботи з вашими можливостями. І тільки добре обміркувавши і прийнявши рішення - погоджуйтеся.

Якщо обсяги великі і з приготування їжі великі запити, є ймовірність, що навіть їли ви будете справлятися, ви придбаєте неякісний досвід, з яким потім буде складно влаштуватися на пристойну роботу. Якщо ж обсяги помірне, при гарному плануванні ви зможете запропонувати вашим роботодавцям якісну послугу. В ідеалі, ще під час співбесіди або випробувального терміну варто обговорити з роботодавцем планування навантаження. Так наприклад, якщо ви повинні кожен день проводити якісне прибирання всього будинку в 400 м.кв., доглядати за гардеробом членів сім'ї более1 людини, то про приготування тут буде складно що або говорити. У цьому випадку потрібен сімейний кухар.

домробітниця з приготуванням їжи

Проте, якщо господарі будинку будуть не проти, щоб прибирання будинку відбувалася поетапно, до генерального прибирання залучалися клінінгові компанії, дорогий і складний гардероб і домашній текстиль сімейний водій здавав би в хімчистку, при цьому вся домашня техніка відповідала б найновішим стандартам, нескладне приготуванні цілком можна обговорювати. Якщо ж членів сім'ї багато і вимоги з приготування страв великі, краще, якщо сім'я запросить досвідченого сімейного кухаря хоча б на часткову зайнятість, а домробітниця допомагатиме йому в приготуванні, сервіровці і подачі страв.

Якщо ж пропозиція по роботі для вас дуже цікаво, при цьому ви відчуваєте деяку невпевненість, не відмовляйтеся, просто повідомте про ваші можливості і скажіть, що збираєтеся відвідувати кулінарні майстер класи. Роботодавці будуть раді такій ініціативі і, швидше за все, запросять вас на роботу, можливо навіть запропонують часткову або повну компенсацію витрат на навчання кухарської майстерності.

Агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім пропонує професійне навчання домробітниць в Києві, а так же кулінарні майстер-класи з приготування європейської, середземноморської та сучасної української кухонь.

Якщо вам потрібна домробітниця з приготуванням їжі в Києві, домробітниця з проживанням, сімейний кухар Київ чи помічниця по господарству, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

 

Наші новини

Коли ви приймаєте пропозицію по роботі на домробітницю з приготуванням, зважте всю інформацію про обсяги роботи, вимоги роботодавця до якості роботи з вашими можливостями. І тільки добре обміркувавши і прийнявши рішення - погоджуйтеся.

2017

Google Яндекс.Метрика