Яка домробітниця не хоче стати економкою?


17.06.2012

Якщо перефразувати прислів'я «поганий той солдат, який не хоче стати генералом» і перенести її на домашній сервіс, то отримаємо «яка домробітниця не хоче стати економкою». Цілком справедливе бажання. Все залежить від того, наскільки такі амбіції домробітниці підкріплені реальними можливостями.

Буває так, що домробітниця в Києві, працює в будинку, де великий штат домашнього персоналу, яким управляє економка або керуючий будинком, вирішує, що вона готова змінити вид діяльності і працювати економкою. Відмінна думка, залишилося тільки визначити чи володіє кандидат достатнім набором додаткових професійних якостей і навичок, щоб ефективно працювати на новій посаді.

Як визначити ступінь готовності?

1. Домробітниця повинна відповісти собі на питання, чим відрізняється робота домробітниці від роботи економки. Якщо відповіддю на це питання буде «домробітниця і інший персонал роблять всю роботу, а економка тільки командує і нічого не робить», то, мабуть, економкою ставати ще рано. Якщо ж відповідь складається з безлічі додаткових обов'язків і відповідальності, можна переходити до наступного завдання.

2. Які з цих додаткових обов'язків і відповідальності в якості економки кандидат зможе виконувати повноцінно вже зараз. Якщо таких буде не менше 70%, то можна сміливо починати пошук роботи. Якщо менше - потрібно братися до підкорення нових вершин.

 Додаткові обов'язки будуть, насамперед, включати управління домашнім персоналом, яке має на увазі навички планування, підбору, навчання або інструктажу, організації роботи домашнього персоналу. І майбутня економка повинна усвідомлювати всю серйозність і відповідальність цих завдань. Решту обов'язків по організацію технічного забезпечення, робота з сервісними та комунальними організаціями, зустрічі гостей, організації заходів, теж вимагають певних якостей і навичок.

Якщо вам потрібна домробітниця, економка або інший домашній персонал Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Ми гарантуємо якісні послуги домробітниці Київ та іншого домашнього персоналу.

Якщо я шукаю домробітницю з перспективою на економку, обов'язково потрібно звернути увагу на її особисті характеристики та лідерські якості.

Наші новини

Якщо перефразувати прислів'я «поганий той солдат, який не хоче стати генералом» і перенести її на домашній сервіс, то отримаємо «яка домробітниця не хоче стати економкою».

2017

Google Яндекс.Метрика