Чи потрібні домробітниці навички комунікації при роботі в сім'ї.


17.06.2012

Деякі домробітниці вважають, що оскільки їх завдання - це бути непомітними при роботі в сім'ї, відповідно навички комунікації не потрібні. Твердження, що одним з основних переваг, яким повинен володіти персонал для дому - це непомітність, абсолютно справедливо. Роботодавці не повинні відчувати себе, як у гуртожитку, тільки тому, що в будинку працює домашній персонал. Проте, навички комунікації домробітниці, як і решті працівникам, необхідні. Це означає, що домробітниця повинна мати чисту грамотну мову, вміти правильно і лаконічно висловлюватися. Крім того, домробітниця повинна розуміти, що від неї не очікують дружнього спілкування, все спілкування повинно зводитися виключно до вирішення робочих питань. Домробітниця повинна бути привітною, відкритою і доброзичливою, розуміти питання конфіденційності інформації, бути тактовною і ненав'язливою. Таку інформацію дають майбутнім професіоналам курси домробітниць в Києві. Навчання домробітниць проходить не тільки по професійним навичкам, а й з питань поведінки та етики. Домробітниці в Києві можуть під час навчання проходити і практичні заняття, які допомагають краще адаптуватися при роботі в сім'ї. Як спілкуватися з роботодавцями, їх дітьми, батьками, гостями будинку та іншим працівниками, для домробітниці ці питання дуже важливі, оскільки впливають на взаємовідносини з роботодавцем. Клієнти, звертаючись в агентства домашнього персоналу в Києві, ставлять питання професійної етики при підборі домашнього персоналу поряд з питаннями професіоналізму, а іноді, на перше місце.

Якщо вам потрібна домробітниця або персонал для дому в Києві, звертайтеся в агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім.

Вакансії домробітниць в Києві завжди є на сайті агентства в розділі вакансій для тих, кого цікавить робота домробітниць.

 

Наші новини

Деякі домробітниці вважають, що оскільки їх завдання - це бути непомітними при роботі в сім'ї, відповідно навички комунікації не потрібні. Твердження, що одним з основних переваг, яким повинен володіти персонал для дому - це непомітність, абсолютно справедливо.

2017

Google Яндекс.Метрика